Deep Dark Korku Evi Sincan | Kaçış Merkezi

Deep Dark Korku Evi Sincan

Deep Dark Korku Evi Sincan

Adres: Atatürk Mah. Meltem Sok. No:36/8 Sincan/ANKARA

Oyun Hakkında: Deep Dark Korku Evi Sincan’da hizmet veriyor. 3 farklı senaryo seçeneği bulunan korku evinde yaş sınırı 15 ve aktivite süresi 60 dakikadır. Sıradan aktivitelerden sıkılanları için oldukça farklı bir seçenek olan korku evine önceden yer ayırtarak katılabilirsiniz.

Deep Dark Korku Evi Sincan Fiyatları :

  • 2 kişi 60 TL
  • 3 kişi 75 TL
  • 4 kişi 100 TL
  • 5+ kişi için kişi başı 20 TL’dir.

Telefon:

Deep Dark Korku Evi Sincan videosu bulunmuyor.

Oyun detaylarına geçmeden önce Korku Evi nedir diye merak edenler için hazırlanmış bir evden kaçış oyunu tanıtımı izlemek ister misiniz?

Sincan korku evi Deep Dark’ı harita ile daha kolay bulabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Senaryosu: Deep Dark

Oyunun Türü: Gerilim & Korku

“Korkularınla yüzleşmeye hazır mısın? Bu evde yalnız değilsin!”

Sırlarla dolu bir evde 3 farklı oyun seçeneği ile Deep Dark hizmetinizde. 60 dakika içerisinde görevleri tamamlayarak bu evden çıkmanız gerekiyor.Gerçek bir mekanda hiç yaşamadığınız bir korku ve eğlence deneyimi yaşayacaksınız. Rezervasyon öncesinde oyunlardan birini seçip, oyun boyunca bu gizemli evden kaçmaya çalışacaksınız. Dışarı çıkmak için ip uçlarından faydalanmanız gerekiyor.

Oyuna aileniz, dostlarınız veya iş arkadaşlarınızla katılabilirsiniz. Sıradan aktivitelerden sıkıldıydanız tam size göre bir eğlence! Ankara korku evi Deep Dark 8 odada 25 farklı kilit ile oldukça özel bir konsept sunuyor. Deli Kadının Evi, Üç Harfliler ve Zombi Krallığı isimli üç farklı seçenek Sincan korku evinde bulunuyor.

Ankara korku evine yer ayırtmak için yukarıda yer alan telefon numarasından iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca korku evine katıldıktan sonra deneyimlerinizi bizimle paylaşmak için tekrar sizi bu sayfaya bekliyoruz.

 

ok işaretiAnkara’ya Dön

ok işaretiYa da Paylaş