Deep Dark Karadeniz Ereğli Korku Evi | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

Deep Dark Karadeniz Ereğli Korku Evi

Deep Dark Karadeniz Ereğli Korku Evi

Adres: Açık Adres firma tarafından bekleniyor / Zonguldak

Oyun Hakkında: Deep Dark Korku Evi Karadeniz Ereğli’de hizmetinizde. Oyun senaryosu ile, sizlere gerilimi ve heyecanı bir arada sunarken bu heyecandan dolayı kendinizi korku filminin bir karakteri gibi hissettiriyor. Filmin içinde yaşadığınız olayların bir senaryo mu yoksa gerçek mi olduğunu karıştıracaksınız. Oyuna 2-8 kişilik gruplar halinde katılabilirsiniz. Oyunda yaş sınırı +15 dir.

Deep Dark Karadeniz Ereğli Korku Evi Fiyatları :

  • Fiyatlar firmadan bekleniyor

Telefon: 0542 622 12 67

Deep Dark Karadeniz Ereğli Korku Evi videosu bulunmuyor.

Oyun detaylarına geçmeden önce Korku Evi nedir diye merak edenler için hazırlanmış bir evden kaçış oyunu tanıtımı izlemek ister misiniz?

KONUM BİLGİSİ

Mekanı harita ile daha kolay bulabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Senaryosu:

Oyunun Türü: Gerilim & Korku

Deep Dark Karadeniz Ereğli Korku Evi senaryosu, gerilimi ve heyecanı ile sizleri korku filminin bir karakteri haline getiriyor. Filmin içinde yaşadığınız olayların bir senaryo mu yoksa gerçek mi olduğunu karıştıracaksınız. Ekibinizle 1 saatlik eğlenceli bir aktivite geçirebileceğiniz Deep Dark Korku Evi Oyunu farklı bir eğlence deneyimini sunuyor. Oyuna katılabilmek için +15 yaşından büyük olmanız gerekmektedir.

Evden Kaçış Oyunu size verilen süre içerisinde evdeki şifleri çözüp kapalı kapıları açarak evden kaçmanızı sağlayan bir eğlence türüdür. Zonguldak Korku evinde yaşadığınız bu duygu fırtınasını hiç bir zaman unutmayacaksınız. Her hücrenizde bu yaşadığınız korkuyu hissedeceksiniz.

Oyun için rezervasyon yapmak isterseniz üst kısımda bulunan telefon, web ve sosyal medya hesaplarını kullanabilirsiniz. Rus Uyku Deneyi Korku Evi ile yaşamadığınız deneyimleri yaşamaya var mısınız?

Deep Dark Karadeniz Ereğli Korku Evi oyununa katılmak için rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Rezervasyon için telefonla bilgi alabilirsiniz. Evden kaçış oyunu Karadeniz Ereğli’de sizi yeni ve farklı bir maceraya davet ediyor.

ok işaretiZonguldak’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş

[Toplam:28    Ortalama:3.7/5]