Deep Dark Isparta Korku Evi | Kaçış Merkezi

Deep Dark Isparta Korku Evi

Deep Dark Isparta Korku Evi

BU KORKU EVİ ARTIK HİZMET VERMEMEKTEDİR!

 

Adres: Kafeler Caddesi Defacto Arkası Beyazıt Kitabevi Karşısı Vavin Giyim Üstü Kat: 2 Merkez / Isparta

Oyun Hakkında: Korku seviyesi oldukça yüksek olan oyunda bir doktorun hayatına ortak olacaksınız. Deep Dark’ın gizemini çözmek için bir saat süreniz var. Oyuna katılmak için en az 15 yaşında olmalısınız. Minimum kişi sayısı 4 maksimum 10 kişidir. Psikopatın evinden ona yakalanmadan kaçmanız gerekiyor. Süreniz yalnızca 60 dakika. 11 Yaşındaki çocuğun intikam duygusunu hissetmeye hazır mısınız?

Telefon:

Deep Dark Isparta Korku Evi Fiyatları

  • Kişi Başı 30 TL

 

Deep Dark Isparta Korku Evi, evden kaçış oyunu videosu bulunmuyor.

Oyun hakkında bilgi almadan önce bir evden kaçış oyunu videosu izlemek ister misiniz?


KONUM BİLGİSİ

Mekanın adresini bulmak harita ile daha kolay olabilir.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Deep Dark
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Isparta Korku Evi olarak hizmet veren ürpertici korku evi Deep Dark Kafeler Caddesinde hizmet vermektedir. İddialı bir korku konseptine sahip bu evden çıkmak sandığınız gibi kolay olmayacak. Size ürpertici 60 dakika sonunda unutulmaz anılar bırakacak bu eve en az 4 kişilik ekiplerle girebilirsiniz. Geniş bir alanda dopdolu bir korku macerası ve kaçış aktivitesine hazır olun. İçeride başarılı bir beyin fırtınası ve soğukkanlılık örneği göstermelisiniz.

Deep Dark Isparta Korku Evi

Deep Dark Isparta Korku Evi

Turner isimli psikopatın evine girmeye hazır mısınız? Turner 11 yaşında iken annesini babasını ve kardeşlerini gözü önünde katledilirken bu olaya şahit olur. Bu travmatik olayı yaşayan çocuk ömrü boyunca insanlara karşı kinli ve nefretli olarak bakar. Ailesini gözünün önünde öldürülmesi karşısında tüm insanlığı öldürmeye ant içer. Bu Isparta korku evi psikopat Turner’ın evi, siz ise onu ve kurbanlarının olduğu bu eve cesaretle giriş yapmanız gerekiyor. Turner’ın kurbanlarının gizemini çözerek bu evden kaçmalısınız.

En az 5 kişi en fazla 10 kişiden oluşan gruplar kurarak evden kaçış oyunu Isparta korku evi için rezervasyon alabilirsiniz. Rezervasyon için çok yakında detaylı bilgileri alabilirsiniz. Oyunun korku olması nedeniyle problem olabilecek rahatsızlıkları olanlar için bu oyunu önermiyoruz.

Oyun içerisinde güç kullanmanızı gerektirecek hiç bir durum yoktur, yapmanız gereken ekip arkadaşlarınızla beyin fırtınası yaparak korku dolu bu evden bir an önce çıkmak için gerekli şifrelere ulaşmak.

ok işaretiIsparta’ya Dön

ok işaretiYa da Paylaş