Ankara Korku Evi Çayyolu | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

Deccal Korku Evi Ankara Çayyolu

Deccal Korku Evi Ankara Çayyolu

korku-evi-telefon

Adres: Çayyolu Köyü

Oyun Hakkında: Ankara Çayyolu’nda hizmet veren korku evi  sizlere adeta korku filmlerindeki anları gerçekçi bir evde yaşatacak. Korkuyla baş başa kalacağınız bu eve katılmak için en az 3 kişilik ekibe ihtiyacınız var. Bu evde 60 dakikalık ürpertici anlar yaşayacaksınız. Amacınız ise süre bitmeden evden dışarıya kendinizi atabilmek. Bu bir takım oyunu olması nedeniyle her kararlarınızı birlikte vermelisiniz.

Telefon: 0506 126 0009

Deccal Korku Evi Çayyolu Fiyatları:

  • 3 kişi için kişi başı 45 TL
  • 3 kişiden fazlaysanız kişi başı 40 TL
  • En fazla 12 kişi katılabilirsiniz.
online
Bu bir ön rezervasyondur. Sizi teyit için arayacağız

rezervasyon korku evi

Deccal Korku Evi Çayyolu videosu bulunmuyor.

Deccal Korku Evi Çayyolu tanıtım videosu

KONUM BİLGİSİ

Ankara korku evi Deccal’in yerini bulmak için haritadan faydalanabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Deccal
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Alternatif bir eğlence türü olan korku evi Çayyolu’nda hizmetinizde.  Çok özel bir korku konseptine sahip olan Deccal Korku Evi’ne katılmak için 16 yaşından büyük olmalısınız. En az 3 kişi katılabileceğiniz bu eğlencede oyun alanı oldukça geniştir. Bu nedenle kalabalık ekipler için de idealdir. 12 kişiye kadar katılabilirsiniz. Oyun süresi ise 60 dakika. Bu korku oyunda ürpertici anlar yaşamanız için özel olarak dizayn edilen bir ev ile karşılaşacaksınız. Korku filmlerinin senaryolarını yaşayabileceğiniz bu ev ürpertici anlara sahne olacak.

Deccal Korku Evi Çayyolu korkuyu iliklerinize kadar hissetmenizi sağlayacak. Oyunda adeta gerçekçi bir hikayeyi yaşayacaksınız.

Ankara Korku Evi Deccal oyunu için rezervasyon yapmak için üst kısımdan telefon numarası ile ulaşabilir ve günün her saati rezervasyon yapabilirsiniz. Korku evine mutlaka 5-10 dakika öncesinde gelip hazırlığınızı yapıp bilgi almanız gerekiyor. Oyun süresince sürekli izleniyor olacaksınız ve anormal durumlarda oyundan çıkartılabileceksiniz. Özel günler için de rezervasyon yapmak isterseniz aramanız yeterli olacaktır.

ok işaretiAnkara’ya Dön

ok işaretiYa da Paylaş