Dead Silence Kartal Korku Evi | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

Dead Silence Kartal Korku Evi

Dead Silence Kartal Korku Evi

Dead Silence Kartal Korku Evi

korku-evi-telefon

Adres: Spor Cad. Özsöğüt Sok. No:1/D Kartal/İstanbul

Oyun Hakkında: Kartal’daki korku evinde kullanılan senaryo Dead Silence isimli film senaryosundan alınıyor. Bu oyunda kendinizi adeta bir korku filminin gerçek kahramanı olarak hissedeceksiniz. Çözmeniz gereken şifre ve korku unsurları bulunuyor. 60 dakika süre içerisinde ekibinizle başarılı bir plan yapmalısınız. En az 2 en fazla 6 kişilik hatta daha dilerseniz daha fazla kişilik ekiplerinizle katılabileceğiniz bu korku evi size eğlenceli anlar yaşatacak. Bu korku evi için yaş sınırı 16’dır.

Telefon: 0506 126 0009

Dead Silence Kartal Korku Evi Fiyatları:

  • 1-2 kisi 100 TL
  • 3 kişi 140 TL
  • 4 kişi 160 TL
  • 5 kişi 180 TL
  • 6 kişi 200 TL
  • GECE SEANSLARI KİŞİ SAYISINDAN BAĞIMSIZ 200 TL

Kaçış Merkezi’ne Özel İndirimle Online Ödeme 

sondakika

online
Bu bir ön rezervasyondur. Sizi teyit için arayacağız

rezervasyon korku evi

Dead Silence Kartal Korku Evi ait tanıtım videosu bulunmuyor.

Oyunun detaylarına geçmeden önce sizin için seçtiğimiz evden kaçış oyunu videosunu izlemek ister misiniz?

KONUM BİLGİSİ

Oyunun adresi için haritadan faydalanabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Dead Silence
Oyunun Türü: Gerilim & Korku

Dead Silence Kartal Korku Evi  korku temalı evden kaçış oyunu olarak hizmet veriyor. Oyunda Dead Silence isimli korku filminin uyarlanmış bir hali bir mekanda gerçekçi olarak yaşatılıyor. Ekip oyunu olan bu korku evinde eğlenceli dakikalar geçirebileceksiniz. Oyun süresi 60 dakika ve en az 2 kişilik en fazla 6 kişilik ekibe ihtiyacınız var. Oyun için yaş sınırı ise 16 olarak belirlenmiştir.

kartal korku evi

kartal korku evi

Oldukça esrarengiz bir hikayeye sahip Kartal Korku Evi Dead Silence zeka sınırlarınızı zorlayacak ve takımınız ile birlikte ürpertici bir saat geçirmenizi sağlayacak. İçeriden çıkmak için etrafınızdaki tüm objelere dikkatle bakmalısınız, tabi hızlı hareket etmeli ve bir saat süreniz dolmadan görevi tamamlamalısınız. Oyun başlangıcında yer alan kasanın şifresiniz çözüp zindanın anahtarını bulmanız gerekiyor. Bu şekilde oluşturulan yapay bahceye ulaşacaksınız. Ardından bahçe odasındaki şifreleri çözüp finale ulaşmanız gerekiyor. kısıtlı bir süreniz var ve başarılı olmak için 60 dakikadan önce kaçmanız gerekiyor.

Kartal Korku Evi Dead Silence için rezervasyon yapmak isterseniz üst kısımdaki online rezervasyon formunu doldurabilir ya da telefon numarasından ekibi arayabilirsiniz. Oyuna gelmeden önce mutlaka rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Oyuna rezervasyon yaptırmanız halinde rezervasyon saatinizden 5-10 dakika öncesinde oyun mekanında olmalısınız. Oyun için gece rezervasyonu yaptırmak isterseniz eğer üst kısımdaki numaradan ulaşabilirsiniz.

ok işaretiİstanbul’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş