DarknessWareHouse Trabzon Korku Evi | Kaçış Merkezi

DarknessWareHouse Trabzon Korku Evi

DarknessWareHouse Trabzon Korku Evi

DarknessWareHouse Trabzon Korku Evi

BU KAÇIŞ OYUNU ARTIK HİZMET VERMEMEKTEDİR!

Adres:Havaalanı Caddesi No: 26 Konaklar / Trabzon

(Shell Petrol Ofisinin 50mt ilerisinde , Gorz Mobilyanın Yan Tarafı )

Oyun Hakkında: Oldukça ilginç bir hikayeye sahip olan DarknessWareHouse Trabzon’da kendinizi bir anda Nazi askeri gibi hissedeceksiniz. Nazi askerleri kızıl ordudan kaçarak denizde aylarca yol alırlar. Yemek bulmak için bir ev arayan askerlerin bulunduğu ekip olarak bu oyuna adımınızı atacaksınız. 60-90 dakika içerisinde karmaşık olayların yaşandığı bu evden kurtulmanız gerekiyor. 2-10 kişilik ekiplerinizle katılabilirsiniz. Oyun süresi maksimum 90 dakikadır. Yaş sınırı 15’tir.

Telefon:

DarknessWareHouse evden kaçış oyunu fiyatları:

DarknessWareHouse Trabzon Korku Evi için hazırlanmış olan 1.Hikaye Evden Kaçış Videosunu izlemelisiniz!

KONUM BİLGİSİ

DarknessWareHouse evden kaçış oyunu Trabzon’da, harita ile daha kolay bulabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: IVY
Oyunun Türü: Gerilim & Korku

Trabzon’da bulunan korku oyunu “DarknessWareHouse” IVY isimli oyunu ile Trabzon’da farklı bir eğlence arayanlar için ideal. Oldukça heyecanlı ve gerilim dolu bir korku kaçış öyküsüne sahip olan oyun 2-5 kişilik ekiplere eğlenceli dakikalar yaşatıyor. 1943’lü yıllara götürecek olan oyun sizlerin farklı bir dünyada kaçış öyküsü içerisinde olmanızı sağlıyor. Trabzon Havalimanı Caddesinde hizmet veren oyun hem korku hem de gerilim türüyle farklı bir konseptle karşınıza çıkıyor. Tüm korku oyunlarındaki 60 dakikalık sürenin yanı sıra bu oyunda 60 dakika ile 90 dakikalık süre içerisinde çıkabilme şansınız bulunuyor. Ancak 90 dakikayı geçemeyeceksiniz. Ayrıca oyun 4 bölümden oluşuyor. Çok dikkatli olmalısınız. Oyuna 2-10 kişi arasındaki ekiplerinizle katılabilirsiniz!

Oldukça ilginç bir hikayeye sahip olan DarknessWareHouse Trabzon’da kendinizi bir anda Nazi askeri gibi hissedeceksiniz. Nazi askerleri kızıl ordudan kaçarak denizde aylarca yol alırlar. Ancak gün geçtikçe yiyecekleri de bitmeye başlamıştır. Çaresiz askerler buldukları ilk adaya sığınmayı denerler. Fakat ada ıssız ve kimsesizdir. Yiyecek arayışına koyulan askerler adada hiçbir şey bulamaz. Fakat tam ümitlerini kestikleri anda adadan bir duman çıktığını görürler. Dumanın peşine gitmeye çalışan Nazi Askerleri dumanın tüttüğü yeri bulamazlar. Tam ne yapacaklarını bilmez bir haldeyken askerin biri ormandaki çalıya takılır ve düşer. Yuvarlanırken ise adadaki gizli evi bulur. İşte bütün macera buradan sonra başlar. Yemek bulmak için bir ev arayan askerlerin bulunduğu ekip olarak bu oyuna adımınızı atacaksınız. Sonrasında sizi gizemli bir ev ve çözülmesi gereken karmaşık şifreler bekliyor. Başarılı olursanız eğer kendinizi kahraman gibi hissedebileceksiniz. DarknessWareHouse Trabzon Korku Evi sizlere 60 ile 90 dakika arasında eğlenceli fakat unutulmaz bir süre sunuyor.

Bu oyun için rezervasyon yapmak isterseniz eğer yukarıda sizlere sunmuş olduğumuz bilgileri kullanarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Web sitesi linkine tıklayarak açılan sayfadan rezervasyonunuzu tamamlayabileceğiniz gibi iletişim numaralarını arayarak rezervasyon hakkında detaylı bilgi edinebilir oyun için uygun saatleri öğrenebilirsiniz. DarknessWareHouse Trabzon Korku Evi gerilim ve korku türü olması nedeniyle olumsuz durumlara neden olacak hastalığı bulunan kişilere önerilmemektedi.r

ok işaretiTrabzon’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş