Dark Side Avcılar Korku Evi | Kaçış Merkezi

Dark Side Avcılar Korku Evi

Dark Side Avcılar Korku Evi

BU OYUN ARTIK HİZMET VERMEMEKTEDİR!

Adres: Avcılar / Parseller Üniversite Mahallesi Karataş Sokak No:35  İstanbul

Oyun Hakkında: Avcılar’da katil konseptli yepyeni bir korku evi! En az 2 kişiyle katılabileceğiniz bu korku evi Dark Side sizlere unutulmaz anlar yaşatacak. 60 dakikalık oyun sürenizin her dakikası gerilim korku ve maceradan eksik kalmayacaksınız. Arkadaşlarınızla unutulmaz anları yaşayabileceğiniz korku evi için rezervasyon yaptırmalısınız.

Telefon:

Dark Side Avcılar Korku Evi Fiyatları:

  • 3 kişi 120 TL
  • 4 kişi 140 TL
  • 5 kişi 175 TL
  • 6 kişi 210 TL
  • 7 kişi 240 TL
  • 8 kişi 270 TL
  • Video Ücretlidir.

 

Avcılar Korku Evi Dark Side için tanıtım videosu bulunmuyor.

Oyunun detaylarına geçmeden önce Rusya‘da hazırlanmış bir evden kaçış oyunu tanıtım videosunu izlemek ister misiniz?

KONUM BİLGİSİ

Oyunun adresini bulmak için haritadan faydalanabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Katil
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Dark Side Avcılar’da hizmete açılan bir korku evi. Katil konseptli bu korku evi sizlere eğlenceli bir 60 dakika yaşatacak. Paintball, go kart ve benzeri diğer aktivitelerden artık sıkıldınız mı ? Daha fazla eğlence daha fazla adrenalin ve korku mu arıyorsunuz? O zaman Avcılar korku evi Dark Side tam da size göre. En az 2 kişilik ekip arkadaşlarınızla gireceğiniz bu evden mutlaka çıkmalısınız yoksa içeride yaşananlar sizi ürpertecek ve evin sonuna ulaşamayacaksınız. İçerideki katilin ise ne kadar akıllı olduğunu bilin.

Dark Side korku evinden çıkmak için cani seri bir katilin kendi evinde işlediği cinayetleri ortaya çıkartıp suçluyu bulup yakalamanız gerekiyor. Fakat bu seri katil sandığınız gibi basit ve sakin olmayacak. İçeride sizi gerçekçi bir hikaye ve ambians beklediğini unutmayın. Katilden kurtulmak için 60 dakikanız var. Bu evde gerilim ve korku evi çok yoğun. Girdiğiniz diğer tüm korku evlerini unutun. Eğlence korku macera ve gerilim isteyenlere yepyeni bir aktivite. Avcılar’da hizmet veren korku evi Dark Side oyununa 8 kişiye kadar katılabilirsiniz.

Avcılar Korku Evi Dark Side için rezervasyon yapmak isterseniz üst kısımda yer alan telefon numarasıyla ulaşıp uygun seanslar hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca “Online Rezervasyon” yapmak isterseniz üst kısımdan 7/24 bize rezervasyonunuzu iletebilirsiniz. Oyun sonrasında oyundaki videonuzu da alabilirsiniz. Bu korku evine Mustafa Kemal Paşa metrobüs durağını kullanarak ulaşabilirsiniz.

ok işaretiİstanbul’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş