Dark Room Çorum Korku Evi | Kaçış Merkezi

Dark Room Çorum Korku Evi

Dark Room Çorum Korku Evi

Dark Room Çorum Korku Evi

 

BU OYUN ARTIK HİZMET VERMEMEKTEDİR!

Adres: Karakeçeli Mahallesi Gazi Caddesi 53/13 Balaban İş Hanı Bodrum Katı Merkez / Çorum

Oyun Hakkında: Mumya ve Mahzen isimli 2 ayrı senaryo ile hizmet veren Dark Room Çorum’da sizlere ürpertici korku ve gerilim deneyimi sunuyor. Tıpkı korku ve gerilim filmlerinde yaşanan gerçekçi sahneleri siz gerçekten yaşayacaksınız. Bu evde herşey tamamen gerçek ve sizin için kurgulandı. Mumya oyununda Firavunun gizli kalmış hazinesini bulmak için çaba sarf edeceksiniz ve korkuyu hissedeceksiniz. Ev içerisinde 60 dakika kalabilirsiniz. Oyun için 2-7 kişilik ekiplerinizle katılabilirsiniz. Yaş sınırı 16’dır.

Telefon:

Dark Room Çorum Korku Evi Fiyatları

  • 3 Kişi 90 TL
  • 4 Kişi 100 TL
  • 5 Kişi 125 TL
  • 6 Kişi 140 TL
  • 7 Kişi 160 TL

BU OYUN ARTIK HİZMET VERMEMEKTEDİR!

 

 Dark Room Çorum Korku Evi videosu bulunmuyor.

Oyun detaylarına geçmeden önce yurtdışında hazırlanan bir evden kaçış oyunu videosu izlemek ister misiniz?

KONUM BİLGİSİ

Mekanı bulmanıza harita yardımcı olacaktır.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Mumya
Oyunun Türü: Korku

Kullanılan Hikaye 2: Mahzen
Oyunun Türü: Korku

Çorum’un ilk ve tek Korku Evi Dark Room içerisinde korku unsurları barındıran bir tema ile “Mumya” ve “Mahzen” senaryoları işleniyor. Oyunda sizleri eğlenceli ve ürpertici anlar bekliyor. Mumya ve Mahzen temaları sizlere gerçekçi bir mekanda gerçekçi bir korku hissi yaşatacak.

Oyunda sakin olmalı, takımınızı iyi idare etmeli ve zekanızı kullanarak bir an önce size verilen görevi tamamlamalısınız. Aksi durumda süreniz dolar ve oyunu kaybedersiniz. Çorum Korku Evi oyununda amacınız verilen sürede görevi tamamlayarak oyundan çıkmaktır. Heyecan ve adrenalin dolu anlar yaşayacağınızdan ve kendinizi bir film kahramanı gibi hissedeceğinizden emin olabilirsiniz. Korkuyu iliklerinize kadar hissedebileceksiniz. Birbirinden ürpertici 2 senaryoya sahip oyunda 60 dakikalık bir macera sizi bekliyor. Bu oyun için en az 2 en fazla 7 kişilik ekibe ihtiyacınız var. Süreyi dikkatli bir şekilde kullanmanızı öneririz. Firavunun hazinesini yıllar önce firavunun mezarı ile birlikte gömüldü ve mezar kapıları sonsuza kadar kapalı kaldı bu saklı hazineye ulaşmak için kaşif olan araştırmacılar denemelerde bulundu fakat hiçbiri başarılı olamadı şimdi sıra sizin ekibinizde. Firavunun lanetine yakalanmadan hazineyi bulabilecek misiniz.

Oyun hakkında daha fazla detay için yukarıda sizinle paylaştığımız iletişim adreslerini kullanabilirsiniz. Rezervasyon için telefon numarasını kullanabilirsiniz. Ayrıca aklınıza takılan tüm sorularda biz de size yardımcı olmak için hazırız. Farklı ve unutulmaz bir aktivite için mutlaka Çorum Korku Evi Dark Room’dan yerinizi ayırtın ve sürprizlerle dolu bu bankayı soymaya çalışın. Bakalım ne kadar cesur v zekisiniz.

ok işaretiÇorum’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş