Dabbe Çayyolu Korku ve Kaçış Evi | Kaçış Merkezi

Dabbe Çayyolu Korku ve Kaçış Evi

Dabbe Çayyolu Korku ve Kaçış Evi

BU KORKU EVİ ARTIK HİZMET VERMEMEKTEDİR!

Adres: Yaşamkent mahallesi 1358. Sokak No 17 Çayyolu/Ankara

Oyun Hakkında: Ankara Çayyolu’nda hizmete giren yepyeni korku evi Dabbe dini konseptiyle sizlere ürpertici anlar vadediyor. Korkutucu ve gerçekçi bir hikayeyi yeniden yaşamaya var mısınız? 2-10 kişilik ekiplerinizle korkutucu anlar yaşayacaksınız. Bu korku evi için yaş sınırı 12’dir.

Dabbe Çankaya Korku ve Kaçış Evi Fiyatları :

  • 4 Kişi 200 TL
  • 5 Kişi 200 TL
  • 6 + Kişi Başı 40 TL

 

Ankara Korku Evi Dabbe’ye ait tanıtım videosu bulunmuyor. Dabbe 6 fragmanı aşağıda yer almaktadır.

KONUM BİLGİSİ

Ankara Korku Evi Dabbe’nin yerini harita ile daha kolay bulabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Senaryosu: Dabbe – Cin Çağırma
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Ankara korku evi Dabbe sizlere gerçekçi bir cin çağırma vakasını yaşatacak. Korku gerilim ve macerayı bir arada yaşayabileceksiniz. En az 2 en fazla 10 kişilik ekiplerinizle bu eğlenceli macera sizi bekliyor. Daha önce katıldığınız aktiviteleri bu korku eviyle unutacaksınız. Yaşınız eğer 12’den büyük ise bu korku evine katılabilirsiniz. 12 ve daha küçük katılımcılar aileleriyle katılabilirler. Korku evi fiziksel güç gerektirecek bir aktivite değildir. Özellikle soğukkanlılığınızı ve zihninizi aktif olarak kullanmalısınız.

Çayyolu korku evi olan Dabbe için bazı bilgiler verelim. Ankara Dikmen de 129 nolu dairede geçen cin çağırma olayı canlandırılmış, oradaki eşyalar birebir kullanılmıştır. Bu evde gerçekçi bir hikayeyi yaşayacağınız için çok dikkatli olmalı ve soğukkanlılığınızı korumalısınız. Korku ve gerilimin yanı sıra macera da sizi bekliyor. Hem eğlenip hem de bu anları unutulmaz kılacaksınız. Her şey sizin elinizde, ne kadar başarılı olursanız o kadar eğlenirsiniz. Müstakil bir villada çok eğlenceli ve ürpertici bir korku macerasına hazırlıklı olun. Çankaya ilçesinde hizmet veren bu korku evi sizi ve ekiplerinizi bekliyor!

Ankara korku evi için rezervasyon alarak katılmalısınız. Rezervasyon saatinizde 5 dakika öncesinde oyun alanında ekibinizle birlikte olmalı ve operatörler size vereceği kuralları dikkatle dinlemelisiniz. Oyun başladığında daha önce hiç görmediğiniz alanda özel bir kurgunun içinde bulursunuz kendinizi. Süre başlar ve buradan çıkmanız gerekir. Amaç en erken sürede evden kaçabilmektir. Kilitli kapıları açmanız olayları çözmeniz ve süre dolmadan çıkışa ulaşmanız gerekir.

 

ok işaretiAnkara’ya Dön

ok işaretiYa da Paylaş