Clown Korku Evi Antalya | Kaçış Merkezi

Clown Korku Evi Antalya

Clown Korku Evi Antalya

Clown Korku Evi Antalya

korku-evi-telefon

Adres: Tahıl Pazarı Mahallesi, İsmet Paşa Caddesi, Kökmen İşhanı, Kat:4 No:39-40 Muratpaşa / Antalya

Oyun Hakkında: Antalya korku evi Clown 9 odadan oluşan palyaço konseptine sahip oldukça etkileyici bir mekandır. 12 yaşından büyük en az 2 en fazla 8 kişilik bir ekiple katılabileceğiniz korku evinde süreniz 60 dakikadır. Korku evine katılmak için önceden yer ayırtmanız gerekmektedir.

Telefon0544 290 4445

Instagram ve Facebook: Clown Korku Evi

Clown Korku Evi Antalya Fiyatları

  • 2 Kişi 100 TL
  • 3 Kişi 120 TL
  • 4 Kişi 140 TL
  • 5 Kişi ve Üzeri Kişi Başı 30 TL

Clown Korku Evi Antalya videosu bulunmuyor.

Oyun detaylarına geçmeden önce Singapur’da hazırlanmış bir evden kaçış oyunu tanıtımı izlemek ister misiniz?

KONUM BİLGİSİ

Clown Korku Evi Antalya haritada daha kolay bulabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Clown
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Antalya korku evi Clown; Burası 1890’lı yıllarda çocukları eğlendirerek geçimini sağlayan Palyaço Fred’in korku evi… Fred artık çocuklara ve gürültülerine katlanamamaktadır.Günlerden bir gün kasabanın en zengin ailesinin çocuğunu eğlendirmeye gider.Bir süre sonra şımarık çocuk ve arkadaşları Fred’le beraber ortadan kaybolur.

Kimileri Fred çocukları kazanda kaynatıp yedi der kimileri de sonsuz yaşam için çocukları kurban etti. Ama büyük bir çoğunluğu da çocukların zindanlarda hapis edildiğine inanır. Fred’in korku evinden herkes korkmaktadır. İçeride kadim zamanlardan kalma ruhlar insanlara işkence etmektedir.Zengin adam Fred’in peşine adamlarını takar ve bu eve çocukları bulması için yollar.

Ev karanlık ve zindanlarla doludur. İşte sizin göreviniz Fred’den bu çocukları kurtarmak olacak.

2-8 kişilik gruplar halinde katılabileceğiniz Antalya korku evi Clown palyaço konseptine sahip.  Korku evine katılmak için yukarıda yer alan telefon numarasından faydalanabilir veya rezervasyon formunu doldurabilirsiniz. Antalya korku evi Clown’a katılmak için mutlaka önceden yer ayırtmanız gerekir. Oyunda yaş sınırı 12’dir. 12 yaşından küçükler Antalya korku evine katılamazlar.

9 odalı Antalya korku evi Clown Antalya’nın en geniş alana sahip korku evleri arasında yer alıyor. Bu nedenle kalabalık ekiplerin de rahatlıkla oynayabileceği bir mekandır. Özgün şifreler, çok özel bulmacalar, senaryoya uygun bir konsept ve oyun boyunca hissedeceğiniz korku ve gerilim Clown’da sizlerle olacak. Korkuyu fazlasıyla hissedeceğiniz mekanda 60 dakika süreniz var.

Clown’un hikayesini kaleme alan ; Ümmü sibyan zifir’in yardımcı yönetmeni,Sıkıntı”Karabasan” kısa filminin senaristi ve yönetmeni Gizem Kızıl‘a teşekkür ederiz…

ok işaretiAntalya’ya Dön

ok işaretiYa da Paylaş

Korku Evi Özeti
product image
Korku Evi Puanı
1star1star1star1star1star
Kullanıcı Oyu
no rating based on 0 votes
Marka
Kaçış Merkezi
Korku Evi
Clown Antalya Korku Evi
Ücret
TRY 30
Ev Durumu
Available in Stock