Cinnet Korku Evi Konya 4 Katlı | Kaçış Merkezi

Cinnet Korku Evi Konya 4 Katlı

Cinnet Korku Evi Konya 4 Katlı

Adres:  Horozluhan Mahallesi  Kuşak Sokak No:88 Selçuklu / Konya

Oyun Hakkında: Cinnet korku evi gerek senaryosu gerek dekoru gerekse geniş oyun alanı ile çok farklı bir korku evi deneyimi yaşatıyor. 13 yaşından büyük herkesin katılabildiği korku evinde bir saat süreniz var ve süre dolmadan bu sırlarla dolu evden çıkmanız gerekiyor. 4 katlı korku evi Cinnet’e katılmak için en az 3 kişilik bir ekip kurmalısınız.

Telefon:

Cinnet Korku Evi fiyatları: 

  • Kişi başı ücret 40 TL’dir.
  • En az 3 kişi katılabilirsiniz.

Konya korku evi Cinnet için hazırlanan tanıtım videosunu oyun detaylarına geçmeden izlemek ister miydiniz?

KONUM BİLGİSİ

Mekanı bulmanıza harita yardımcı olacaktır.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Cinnet
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Cinnet korku evi sizlere unutulmaz bir eğlence sunuyor. Sıradan aktivitelerden sıkıldıysanız ve yeni bir şeyler denemek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Korku evine daha önce katılmayanlar için kısaca bahsetmek gerekirse; en az 3 kişiden oluşan bir ekip kuruyorsunuz ve korku evine yer ayırtıyorsunuz, rezervasyon saatinden 5 dakika önce oyun alanında oluyorsunuz, içeride uyulması gereken kuralları operatörler size aktardıktan sonra oyun başlıyor. Size verilen süre 60 dakika ve bu süre dolmadan gizemlerle dolu bu evden kaçmış olmanız gerekiyor. Dışarı çıkabilmek için şifreleri çözmeli, sırları aydınlatmalı, hızlı ve zekice davranmalısınız, ne kadar çabuk çıkışa ulaşırsanız o kadar başarılı sayılırsınız. Elbette içeride sizi bekleyen bir çok korkunç sürpriz var. Konya korku evinde bu korkunç süprizler için hazırlıklı ve cesur olmalısınız. Hem çok korkacak hem çok eğleneceksiniz.

Siz de Konya korku evi Cinnet‘e katılmak istiyorsanız yukarıda yer alan iletişim numarasından arayarak yer ayırtabilirsiniz. Selçuklu’da bulunan korku evi 4 katlıdır, oyuna 13 yaşından büyükseniz ve herhangi bir sağlık sorununuz yoksa katılabilirsiniz.

ok işaretiKonya’ya Dön

ok işaretiYa da Paylaş