Cinayet Kırıkkale Korku Evi | Kaçış Merkezi

Cinayet Kırıkkale Korku Evi

Cinayet Kırıkkale Korku Evi

Adres: Yenişehir mah. Yurtkur cad. aktürk apart altı ( Riva lounge arkası ) no:1/2 Yahşihan/KIRIKKALE

Oyun Hakkında: Gerçek bir hikayeden alıntılanmış korku evi Cinayet, Kırıkkale Yahşihan’da hizmetinizde. Kaçabilirsiniz ama asla saklanamazsınız. Minimum 3 maksimum 10 kişiyle bu korku evine adımınızı atabilirsiniz. Bu evde yalnızca misafirsiniz ancak kaçmak için sadece 60 dakikanız var. Ya kaçamazsanız?

Cinayet Kırıkkale Korku Evi Fiyatları :

  • Fiyat Bilgisi Bekleniyor…

Telefon:

Cinayet Kırıkkale Korku Evi videosu bulunmuyor.

Oyun detaylarına geçmeden önce Korku Evi nedir diye merak edenler için hazırlanmış bir evden kaçış oyunu tanıtımı izlemek ister misiniz?

KONUM BİLGİSİ

Mekanı harita ile daha kolay bulabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Senaryosu: Cinayet

Oyunun Türü: Gerilim & Korku

Yaşhihan Yenişehir’de yepyeni bir korku evi macerası sizleri bekliyor. Korku evi nedir diye merak ediyorsanız size kısa bir şekilde bahsedelim. Korku evi yeni nesil bir aktivite türüdür. Yıllar öncesinde bir bilgisayar oyunu olarak ortaya çıkan bu tür zamanla gerçek evlere uyarlanarak gerçek bir aktivite haline geldi. İçeride tıpkı bir korku filminin kahramanı gibi gerçekçi bir hikayenin oyuncuları olacaksınız. Fakat yaşadığınız sadece bir filmden ibaret değil her saniyesi daha da gerçek olacak. Girdiğiniz evde sizi neler bekliyor tahmin bile edemezsiniz. Cinayet korku evi ise Kırıkkale‘de hizmet vermektedir. Bu evin senaryosu ise gerçek bir olaydan alıntılanmıştır.

Cinayet Korku Evi Gerçek bir hikayeden alıntı yapılmıştır , unutulmaz bir 60 dakika geçireceğinizden emin olabilirsiniz. Kırıkkale korku evi Cinayet ile çeşitli objelere interaktif olarak çözülen bulmacalar ve şifrelere dayanan , korku ve heyecan veren cisim ve konseptlere desteklenmiş , adrenalin yaşatmayı amaç edinmiş özgün bir eğlenceli takım oyununa katılacaksınız. Evden kaçmak için şifreleri çözmeli ve kapılara açarak diğer odalara geçiş sağlayıp evden kaçmanız gerekir. Evden kaçabilmek için 60 dakikanız olacaktır . Bu dakikaları boş geçirmemek için hızlı davranmalı ve evden kaçmalısınız. Oyuna katılabilmek için +15 yaş üstü olmanız gerekmektedir. Evden kaçış oyunu için size verilen süre içerisinde evdeki şifreleri çözüp kapalı kapıları açarak evden kaçmanızı sağlayan bir tür eğlence , aksiyon, heyecan , korku türüdür. Korku evinde yaşadığınız bu duygu fırtınasını hiçbir zaman unutamayacaksınız. Bütün adrenalini hissedeceksiniz.

Misafir olarak geldiğiniz evde başınıza geleceklerden habersizsiniz. Bu evde bir aile yaşamakta idi ve aile gizemli ve esrarengiz bir şekilde teker teker öldürülmeye başlar. Sadece küçük bir kız kalır bu evde bu küçük kızı görmek ve çıkarmak için giren kişilerden bir daha haber alınamadı, evde neler olduğunu anlatabilecek kimse bulunamadı. Bu evde küçük kızı görüp olanları anlatabilecek misiniz?  Kaçabilmeniz için 60 dakikanız var peki CESARETİN ? Kırıkkale korku evi için rezervasyon yapmak isterseniz üst kısımdaki telefon numaralarını arayabilirsiniz.

ok işaretiKırıkkale’ye Dön

ok işaretiYa da Paylaş