Çıkış Yok Aksaray Korku Evi | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

Çıkış Yok Aksaray Korku Evi

Çıkış Yok Aksaray Korku Evi

Adres: Taşpazar Mahallesi, Pir Ali Sultan Caddesi 868 Sokak Aksaray / Merkez

Oyun Hakkında: Bu şehrin kaderi sizin ekibinizin elinde. Yapmanız gereken ölümcül bir salgına maruz kalmış bu şehri kurtarmak. Bu şehri kurtararak aynı zamanda insanlığı da korumuş olacaksınız. 60 dakika içerisinde bunu başaramazsanız tüm dünyaya yayılacak olan salgın sizleri de esir alacak. 2-6 kişilik ekipleriniz ile katılabilirsiniz. Oyun için yaş sınırı 12’dir.

Çıkış Yok Aksaray Korku Evi Fiyatları:

  • 2 Kişi 60 TL
  • 3 Kişi ve Üstü Kişi Başı 20 TL

Çıkış Yok Aksaray Korku Evi videosu bulunmuyor.

Oyun detaylarına geçmeden önce yurtdışında hazırlanmış bir evden kaçış oyunu video tanıtımını izlemek ister misiniz?

Çıkış Yok Aksaray Korku Evi adresini harita ile daha kolay bulabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Çıkış Yok
Oyunun Türü: Macera & Gerilim

Aksaray korku evi Çıkış Yok yepyeni bir konsept olarak karşımıza çıkıyor. Aksaray’da uzun bir süreden sonra açılan korku evi muhteşem bir macera, gerilim ve eğlence sunuyor. Daha önce yaptığınız sıradan aktiviteleri unutun. Korku evinde hem soğukkanlı olabilmeyi öğrenebilecek hem de eğlenceli bir 60 dakika geçireceksiniz. Üstelik bu evde her saniyeniz kayıt altına alınacak ve oyun sonrasında izleme şansını elde edebileceksiniz. Aksaray korku evi en az 2 en fazla 8 kişilik ekiplerinizi ağırlayabilmektedir. Bu korku evine katılabilmek için en az 16 yaşında olmak gerekiyor.

Bolca eğlence dolu dolu macera ve iliklerinize kadar korkuyu Aksaray korku evinde yaşayabileceksiniz. 5 ayrı bölüm ve odadan oluşan bu korku evinde sadece 60 dakikanız var. Korku evi aktivitesi sizlere hem arkadaşlarınızla hoşça vakit geçirme imkanı sunuyor hem de arkadaşlarınızın korku anında verecekleri tespitleri görme şansı veriyor. Ayrıca ne kadar soğukkanlı kalabildiğinizi korku evlerinde görebileceksiniz. Her saniyesi dolu dolu eğlence olan Aksaray korku evi Çıkış Yok akıl dolu şifreleriyle de zihninizi zorlamanıza neden olacak. Herhangi bir fiziksel aktivite gerektirmeyen bu aktivitede zihninizi kullanarak oyunu tamamlayabileceksiniz. Ancak takım ruhunu asla bozmamalısınız yoksa içeride yaşadıklarınız size ızdırap olacak.

Korku evleri hakkında en sık sorulan soru; korku evi için neden rezervasyon yaptırmam gerekiyor? Bu soruya açıklık getirelim. Korku evleri belirli bir kurulum süreci olan ve 2 oyun arasında en az 15-20 dakikalık kurulum gerektiren bir aktivitedir. Ayrıca saatlik bir aktivite olması nedeniyle sizin için o saatin ayrılması gerekmektedir. Bu nedenle korku evi için mutlaka önceden rezervasyon almanızı önermekteyiz. Aksaray korku evi için rezervasyon yapmak isterseniz üst kısımda yer alan telefon numarasını ( 0506 126 0009 ) u arayabilir ya da “Online Rezervasyon” butonuna tıklayabilirsiniz. Korku evi için en geç 1 gün öncesinden rezervasyon almanızı öneririz.

ok işaretiAksaray’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş