Çığlık Çığlığa Karşıyaka Korku Evi | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

Çığlık Çığlığa Karşıyaka Korku Evi

Çığlık Çığlığa Karşıyaka Korku Evi

Çığlık Çığlığa Karşıyaka Korku Evi

korku-evi-telefon

Adres: 1720 Sok. No:9/1 Donanmacı Mah. / Karşıyaka / İZMİR ( Miss Döner Sokağı )

Oyun Hakkında: Karşıyaka’da yepyeni bir korku evi. Çığlık Çığlığa sizlere iddialı bir korku konsepti sunuyor. Çılgınlarca eğlenebileceğiniz bu korku evi artık İzmir Karşıyaka’da!

Telefon0537 821 47 79

Çığlık Çığlığa Karşıyaka Korku Evi Fiyatları:

  • Tam Kişi Başı 30 TL
  • Öğrenci Kişi Başı 25 TL
online
Bu bir ön rezervasyondur. Sizi teyit için arayacağız

rezervasyon korku evi

 Oyun detaylarına geçmeden önce bir korku evi trailer videosu izlemelisiniz!

Mekanı bulmakta Google Maps haritasını kullanabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Çığlık Çığlığa
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Korku konseptli evden kaçış oyunları tüm dünyada yayılmaya devam ettiği gibi ülkemizde de giderek popüler bir eğlence türü olmaya başladı. İzmir’de bulunan Çığlık Çığlığa Karşıyaka korku evi oldukça heyecanlı dakikalar yaratarak sizlere korku dolu bir eğlence sunuyor. Evden kaçış oyunu oynayarak hem özgüveninizi artırabilirsiniz hem de ekip arkadaşlarınız arasındaki bağı kuvvetlendirebilirsiniz. Bu koccaman evde sizi ürpertici anlar bekliyor. 270 metre kare alan 2 katlı 12 odalı korkunç ambians yaşayabileceğiniz bu evde her şey olabilir. Size tek gereken şey CESARET!

Eğlence ve Korku birbirine hiç bu kadar yakışmamıştı. Evden Kaçış Oyunu ve Korku Evi – Korku Oyunu ,Cinnet Korku Oyunu’nda bir araya geldi.Karşıyaka‘da çığlıklar dinmez oldu. Herşey eve girdiğin an başlayacak.Ekibinle birlikte kendini bilmediğin bir ortamda yapayalnız hissedeceksin.Evden çıkmak için sadece 1 saat süren var. Ama bu evden çıkmak hiç kolay olmayacak. Korkuya yenik düşmeden , takım ruhuyla hareket etmen gerekiyor. ​Zamanı Doğru Kullan Evden çıkabilmen için sadece bir saat süren var. Kendin için bu süreyi iyi kullanmak zorundasın. Takımını Kur Oyun içerisinde ekibinle uyum içerisinde olmazsan şifreleri çözmen zorlaşabilir. İyi bir takım çalışması örneği göstermen gerekiyor.. Korkuya Yenik Düşme Senin için özel hazırlanmış bu evde, bir çok korku öğesi var. Korkuya yenik düşmeden ilerlemek zorundasın. ​Eğlenmeyi Doyasıya Yaşa Oyun bittikten sonra hayatında yaşamadığın kadar güzel ve heyecanlı bir saati Karşıyaka korku evi Çığlık Çığlığa’da yaşamış olacaksın. Oyundan sonrası için program yapmazsan iyi olur, çünkü yaşadığın o bir saati anlatmaya ve konuşmaya doyamayacaksın.

Karşıyaka korku evi olan Çığlık Çığlıka Korku ve Evden kaçış oyunu için rezervasyon yaptırmak isterseniz eğer yukarıda vermiş olduğumuz telefon numarasını arayarak ekibe ulaşmanız gerekiyor. Oyun Kuralları • Bu ev Kalp Rahatsızlığı, Panik-Atak, Epilepsi, Astım, Klostrofobik vb. rahatsızlığı olanlar ve hamileler için uygun değil! • Misafir değilsin saatinden 5 dakika önce orada ol… • Geç geldiğin taktirde ek süre alamayacaksın… • Cep telefonun ait olduğu yerde, cebinde kalsın… • Görüntü almakla vakit kaybetme, çıkışı bekle… • Evdeki her şeyin sahibi var. Sahip olmaya çalışma… • İçeride güç kullanacak hiçbir şey yok. • Evdeki eşyaları kırıp dökersen oyun dakikasına bakmadan sonlanır… • 12 yaş ve üzeri katılabilir… • Oyunun tüm içeriği çığlıkçığlığakorkuevi’ne aittir. Paylaşılması durumda YASAL İŞLEM uygulanır.

ok işaretiİzmir’e Dön

ok işaretiYa da Paylaş