Cellat Aksaray Korku Evi | Kaçış Merkezi

Cellat Aksaray Korku Evi

Cellat Aksaray Korku Evi

Adres: Büyük Bölcek Mahallesi,Aksaray / Merkez

Oyun Hakkında: Aksaray’da muhteşem bir korku macerası sizleri bekliyor. 500 metre kare alan, 20 den fazla bölüm ve yoğun bir korku macerası burada! Cellat çok yakında Aksaray’da sizin aklınızı alacak. Bu bir korku evi değil korkunun gerçek yaşanmışlığı. Siz bu yaşanmışlığın bir kurbanı mı yoksa kahramanı mı olacaksınız? Son 59 dakika! Geri sayım başladı!

Cellat Aksaray Korku Evi Fiyatları:

  • Çok Yakında!

 

Cellat Aksaray Korku Evi Aksaray Korku Evi videosu bulunmuyor.

Oyun detaylarına geçmeden önce yurtdışında hazırlanmış bir evden kaçış oyunu video tanıtımını izlemek ister misiniz?

Cellat Aksaray Korku Evi adresini harita ile daha kolay bulabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Cellat
Oyunun Türü: Macera & Gerilim

Aksaray korku evi Cellat yepyeni bir konsept olarak karşımıza çıkıyor. Aksaray’da uzun bir süreden sonra açılan korku evi muhteşem bir macera, gerilim ve eğlence sunuyor. Daha önce yaptığınız sıradan aktiviteleri unutun. Korku evinde hem soğukkanlı olabilmeyi öğrenebilecek hem de eğlenceli bir 60 dakika geçireceksiniz. Üstelik bu evde her saniyeniz kayıt altına alınacak ve oyun sonrasında izleme şansını elde edebileceksiniz. Aksaray korku evi en az 2 en fazla 8 kişilik ekiplerinizi ağırlayabilmektedir. Bu korku evine katılabilmek için en az 16 yaşında olmak gerekiyor.

Cellat çok yakında sizi ürpertmeye geliyor!

Korku evleri hakkında en sık sorulan soru; korku evi için neden rezervasyon yaptırmam gerekiyor? Bu soruya açıklık getirelim. Korku evleri belirli bir kurulum süreci olan ve 2 oyun arasında en az 15-20 dakikalık kurulum gerektiren bir aktivitedir. Ayrıca saatlik bir aktivite olması nedeniyle sizin için o saatin ayrılması gerekmektedir. Bu nedenle korku evi için mutlaka önceden rezervasyon almanızı önermekteyiz. Aksaray korku evi için rezervasyon yapmak isterseniz üst kısımda yer alan telefon numarasını ( 0506 126 0009 ) u arayabilir ya da “Online Rezervasyon” butonuna tıklayabilirsiniz. Korku evi için en geç 1 gün öncesinden rezervasyon almanızı öneririz.

ok işaretiAksaray’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş