Cehennem Kapısı Fatsa Korku Evi | Kaçış Merkezi

Cehennem Kapısı Fatsa Korku Evi

Cehennem Kapısı Fatsa Korku Evi

BU KORKU EVİ ARTIK HİZMET VERMEMEKTEDİR!

Adres: Sakarya Cd. No:79, Sakarya Mahallesi 52400 Fatsa/Ordu

Oyun Hakkında: Gölgeler ekibinin kaliteli korku evlerinden birisi de Ordu Fatsa’da Cehennem Kapısı olarak hizmetinizde. Ürpertici bir hikayenin kahramanları olmak sizin elinizde. 1965’li yıllarda geçen gerçekçi bir hikayenin kahramanları olmak sizin elinizde. Gönen ailesinin yaşadığı ürpertici olayı çözmek için 50 dakika süreniz var. Lanetli evden kurtulman gerekiyor. Gerilim ağırlıklı korku macerasında siz de yerinizi alın. Oyuna 3-10 kişilik ekiplerinizle katılabilirsiniz. Oyun süresi 50 dakikadır. Oyun için yaş sınırı 15’tir.

Telefon:

Cehennem Kapısı Fatsa Korku Evi Fiyatları :

  • Kişi Başı 25 TL
  • En az 3 kişi katılabilirsiniz.

 

Cehennem Kapısı Fatsa Korku Evi bilgilerine geçmeden oyun ile ilgili videoyu izleyebilirsiniz.

KONUM BİLGİSİ

Mekanı harita ile daha kolay bulabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Cehennem Kapısı
Oyunun Türü: Korku & Aksiyon

Gölgeler korku evi Bursa, Karabük, Nevşehir ve Denizli’den sonra korku konsepti ile Ordu Fatsa’da yepyeni bir aktivite olarak karşınızda. Fatsa Korku Evi Cehennem Kapısı sizlere bambaşka bir türde aktivite sunuyor. Daha önce böylesine ilginç bir aktivite ile karşılaşmamış olacaksınız. Cehennem kapısı korku evinde ürpertici ve birbirinden eğlenceli 50 dakika geçireceksiniz! Oyuna 3-6 kişilik ekiplerinizle katılabilirsiniz. Korku evinde özel olarak tasarlanmış bir mekanda tıpkı korku filmlerinde geçen senaryoyu size birebir olarak yaşatarak evden kaçmanızı sağlayan bir eğlence türüdür. Bu evden kaçarken bir çok duyguyla karşı karşıya kalabileceksiniz. Kimi zaman korkacak kimi zaman gerilecek ve ürpereceksiniz. Ama grupça amacınız bu evden kaçmak. Bu oyunda hızlı davranmalı ve beyninizi çalıştırmalısınız.

Fatsa Korku Evi

Fatsa Korku Evi

Gizemli Ev isimli korku senaryosuna sahip olan Gölgeler Cehennem Kapısı Fatsa Korku Evi oldukça gerçekçi ve korkutucu bir hikaye ile karşınızda. Her şey 1965 yılında başlamaktadır. Bu yıla kadar huzurlu şekilde yaşayan Gönen ailesinin küçük kızları Asuman bir gün evin bahçesinde oyun oynamaya çıkar ve bir daha küçük kızdan haber alınamaz. O günden sonra evde sürekli kızlarının sesini duyduğunu söyleyen Gönen ailesi çok uzaklara taşınır. Bu günden sonra eve giren herkes küçük kızın annesinden yardım etmesini isteyen çığlıklarını duyar. Bir daha kimse bu eve girmeye cesaret edemez. Yıllar sonra bir grup meraklı arkadaş hikayeyi duyar ve olayı araştırmak için eve girmeye karar verir. Siz de bu gruptan biri olarak girdiğiniz bu lanetli evden kurtulabilecek misiniz. Dikkat et, bu evde yalnız değilsiniz.

Gerçek üstü bir korku hikayesine sahip olan Fatsa Korku Evi, eğlenirken korku duygularınızın ne kadar da fazla olduğunu görebileceğiniz bir mekana sahip. Korkularınızdan kaçarak sizden istenen görevleri tamamlayarak bu evden kaçabilirsiniz. Bu oyun süresince size verilecek olan şifreleri bulmacaları sizden istenilen şekilde çözmeniz halinde evden kaçabileceksiniz. Ancak tüm detaylara dikkat etmelisiniz. Oyunun süresi 60 dakikadır. Oyun için rezervasyon yapmak isterseniz üst kısımda bulunan telefon, web ve sosyal medya hesaplarını kullanabilirsiniz. Ordu Evden Kaçış Oyunu ile eğlenceniz eğlence katabileceksiniz.

ok işaretiOrdu’ya Dön

ok işaretiYa da Paylaş