Cannibal House Üsküdar Korku Evi | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

Cannibal House Üsküdar Korku Evi

Cannibal House Üsküdar Korku Evi

Cannibal House Üsküdar Korku Evi

korku-evi-telefon

Adres: Uncular caddesi Azat Yokuşu sokak 3/1B Üsküdar / İstanbul

Oyun Hakkında: Ajan Clarice Cannibal’ın izine rastlayıp yaşadığı evi bulmuştur ancak Cannibal’ı yakalamak için bir ekibe ihtiyacı vardır. Bu ekip sizin ekibiniz olabilir. 2-7 kişilik arkadaş çevreni sevdiklerini topla bu 60 dakikalık unutulmaz gerilimin tadına var. Bu korkuyu hiç unutmayacaksınız!

Telefon: 0506 126 0009

Cannibal Üsküdar Korku Evi Fiyatları:

  • 2 Kişi 120 TL
  • 3 Kişi 150 TL
  • 4 Kişi 180 TL
  • 5 Kişi 200 TL
  • 6 Kişi 230 TL
  • 7 Kişi 260 TL
  • Gece Seansı 5 Kişi 300 TL
  • Gece Seansı 6 Kişi 350 TL
  • Gece Seansı 7 Kişi 400 TL

Kaçış Merkezi’ne Özel İndirimle Online Ödeme 

sondakika

online
Bu bir ön rezervasyondur. Sizi teyit için arayacağız

rezervasyon korku evi

 Cannibal Üsküdar Korku Evi için tanıtım videosu bulunmuyor.

Oyunun detaylarına geçmeden önce Rusya‘da hazırlanmış bir evden kaçış oyunu tanıtım videosunu izlemek ister misiniz?

KONUM BİLGİSİ

Oyunun adresini bulmak için haritadan faydalanabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Cannibal
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Üsküdar Korku Evi Cannibal House oldukça etkileyici bir korku temasına sahip. Oyunda kullanılan senaryo; Cannibal’ı zihninizin sarayına davet edin ki onunkine davet edilesiniz. Rüyalarınızın yüksek kubbeli odalarına, gölgelerin dolaştığı koridorlara, içine girmeye cesaret edemediğiniz bodruma, müziğe, duvarın arkasından gelen boğuk çığlıklara ve saraylarınızın arasıdaki benzerliğe bakın. Cannibal hücresinden kaçışının ardından ihtiyatsız bir dünyanın keyfini çıkarıp elini kolunu sallaya sallaya tarifsiz zevklerin peşinde koşmaktadır. Ancak onu unutmayan ve bir kez daha karşılaşmak isteyen 2 kişi vardır; ajan Clarice ve Cannibal’ın 6. kurbanı olmasına rağmen hayatta kalmayı başaran, yaşamını bir solonum cihazına bağlı olarak sürdürebilen Mason’dır.  Ajan Clarice Cannibal’ın izine rastlayıp yaşadığı evi bulmuştur ancak Cannibal’ı yakalamak için bir ekibe ihtiyacı vardır. Bu arada Mason’da Clarice sayesinde Cannibal’a ulaşmış ve kendi özel ekibini göndermiştir.  Ajan Clarice’e kendi ekibinle yardım edip Masondan önce Cannibal’ı yakalamak ve adalete teslim etmek için ne kadar ileri gidebilirsin?

Üsküdar Korku Evi Cannibal’a katılmak için 2-6 kişilik ekip oluşturmanız gerekiyor. Unutmayın evden kaçış oyunu tamamen bir takım oyunudur. Bu oyunda bireysel olarak değil takım olarak başarı sağlamanız gerekiyor. Oyunun süresi 60 dakikadır. Oyun için yaş sınırı 15’tir. Oyun tamamen zekaya dayalıdır ve güç gerektirecek herhangi bir bölüm bulunmamaktadır. Oyuna mutlaka rezervasyon saatinizden 5-6 dakika önce gitmenizi öneririz.

Sizler de bu gerçekli senrayonun bir parçası olmak ve kendinizi bir film kaharamanı gibi hissetmek için Üsküdar korku evi Cannibal House’dan yerinizi ayırtabilirsiniz. Daha fazla detay için yukarıda paylaştığımız telefon numarasından yardım alabilirsiniz.

ok işaretiİstanbul’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş