Cafe'S Korku Evi Kayseri Talas | Kaçış Merkezi

Korku Evi Kayseri Talas

Korku Evi Kayseri Talas

Adres:Talas Yenidoğan Mah. Hoca Ahmet Yesevi Caddesi No:17 Jandarma Yokuşu Cafe’S Bistro

Oyun Hakkında: Cafe’S korku evi bir çok özelliği bir arada sunan bir mekan. Tımarhane ve hapishane olmak üzere iki farklı seçeneği mevcut. 15 yaşından büyükseniz rezervasyon alarak Talas korku evine katılabilirsiniz. Oyun süresi bir saattir.

Telefon:

Talas Cafe’s Korku Evi Kayseri Fiyatları :

  • Kişi başı 30 TL

Talas Cafe’s Korku Evi Kayseri videosu

KONUM BİLGİSİ

Kafes Korku evi Tımarhane-Hapishane konseptini  harita ile daha kolay bulabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Senaryosu: Hapishane ve Tımarhane

Oyunun Türü: Gerilim & Korku

Kayseri korku evi Cafe’S sizlere iki farklı konsept sunuyor. Bunlar Kayseri’de bir ilk olan Tımarhane ve Hapishane. Oynamak istediğiniz senaryoyu belirledikten sonra en az 2 kişilik bir ekip kurarak rezervasyon alıyorsunuz. Talas korku evine katılmak için mutlaka önceden yer ayırtmanız gerekiyor. Rezervasyon ve bilgi için yukarıda yer alan telefon numaralarını kullanabilirsiniz.

Rezervasyon saatinizden önce oyun alanında olmanız önemlidir. (Not: Cafe’s Bistro sizlerin beklerken keyifli zaman geçirebileceğiniz bir mekandır) Oyuna başlamadan önce operatörler sizlere genel kuralları aktaracaktır. Eğer kalp rahatsızlığı, kapalı alan fobisi, astım gibi rahatsızlıklarınız varsa veya hamilelik durumu söz konusu ise korku evine katılmanız tavsiye edilmez.

Tımarhane ve hapishane konseptlerinde gerçek bir mekanda sizi bekleyen bir çok sürpriz ile karşılaşacaksınız. Hem çok korkacak hem de çok eğleneceksiniz. Yeni bir macera arıyorsanız bu korku evi tam size göre. Kayseri korku evi Kafes sizleri unutulmaz bir maceraya davet ediyor.

ok işaretiKayseri’ye Dön

ok işaretiYa da Paylaş