Büyünün Laneti Pendik Evden Kaçış | Kaçış Merkezi

Büyünün Laneti Pendik Evden Kaçış Oyunu

Büyünün Laneti Pendik Evden Kaçış Oyunu

Bu korku evi artık artık vermemektedir. Açık korku evleri için İstanbul sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Büyünün Laneti evden kaçış oyunu videosu bulunmuyor.

Büyünün Laneti Pendik Evden Kaçış Oyunu detaylarına geçmeden önce sizler için sunmuş olduğumuz kaçış oyunu tanıtım videosunu izlemenizi tavsiye ederiz.

TELEFON NUMARASI

Telefon:

FİYAT BİLGİSİ

Büyünün Laneti Pendik Evden Kaçış Oyunu Fiyatları:

  • 2 Kişi 100 TL
  • 3 Kişi 120 TL
  • 4 Kişi 140 TL
  • 5 Kişi 150 TL
  • 6 Kişi 180 TL
  • 00.00’dan sonraki tüm seanslar 200 TL

KONUM BİLGİSİ

Adres: Batı Mah. Vişne. Sokak No:35 D:16 Kat:4 Pendik / İSTANBUL

Oyunun haritadaki yeri aşağıdaki gibidir.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Büyünün Laneti
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Kaçış oyunları sizlere farklı ve her zaman yapmış olduğunuz aktivitelerden çok daha eğlenceli ve unutulmaz anlar geçirmenizi sağlıyor. Tüm dünyada fenomenleşen bu oyunlar artık ülkemizde de her insan tarafından ilgiyle takip edilmektedir. Pendik’te yer alan Büyünün Laneti isimli evden kaçış oyunu heyecan ve macera dolu senaryosu ile sizlerin karşısına çıkıyor. Pendik Batı Mahallesinde yer alan oyun mekanı 2 katlı bir evde hizmet veriyor.

Korku evi olan Büyünün Laneti heyecan ve macerayla sizleri adeta bir korku filminin kahramanı yapmaktadır. Sizlerde senaryosunu Büyünün Laneti ekibinin oluşturduğu korku filminin kahramanı olmak isterseniz Pendik’deki bu eve gelmeniz yeterli olacaktır. 60 dakikalık bir heyecan öyküsünü 2-5 kişilik ekipleriniz ile yapabilirsiniz. Arkadaşlarınızla, sevdiklerinizle, ailenizle hatta iş yeri çalışanlarınız ile bu aktiviteye gelerek aranızdaki bağların çok daha sağlam olmasını ve birlikte bir uyum içinde oyun oynayabileceğiniz görebilirsiniz. Korku türünde olan bir odadan kaçış oyunu olan büyünün laneti sizlere lanetli bir ev sunarak bu laneti sizden istenen görevleri tamamlayarak yok etmenizi istiyor.

Büyünün laneti pendik evden kaçış oyunu için rezervasyon yapmak isterseniz şimdilik telefon ile ekibe ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Oyuna gelmeden ekibin sosyal medya hesaplarından oyunla ilgili çekilen fotoğraf ve videolara bakabilirsiniz. Oyuna gelmeden önce ekibinizi toplayarak oyun alanında 5-10 dakika öncesinde olmanız halinde oyun ile ilgili bilgi alabileceksiniz. Korku evi olması nedeniyle korku durumunda yakalanabilecek hastalıkları olan kişiler bu durumu oyun ekibine bildirmesi gerekmektedir.

ok işaretiİstanbul’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş