Büyük Firar 54 Sakarya Korku Evi | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

Büyük Firar 54 Sakarya Korku Evi

Büyük Firar 54 Sakarya Korku Evi

Büyük Firar 54 Sakarya Korku Evi

korku-evi-telefon

Adres: Cumhuriyet, Çark Cd. No:40, 54100 Adapazarı/Sakarya, Türkiye

Oyun Hakkında: 13. Cuma filminden uyarlanan oyun sizlere ürpertici bir 60 dakika sunacak. En az 2 en fazla 7 kişilik ekiplerle girebileceğiniz bu evde korkutucu anlar yaşayacaksınız. Jason azılı bir katil ve onun dünyasına girmeniz gerekiyor. Evinin şifreleri onun haberi olmadan çözebilirseniz başarırsınız. Fakat bu evde yalnız olmadığınızı unutmayın. Bu oyun 6 bölümden oluşmaktadır. Oyun için yaş sınırı 15’tir.

Telefon: 0506 126 0009

Büyük Firar 54 Sakarya Korku Evi Fiyatları:

  • 2 Kişi 100 TL
  • 3-4 Kişi 120 TL
  • 5 Kişi 150 TL
  • 6 Kişi 180 TL
online
Bu bir ön rezervasyondur. Sizi teyit için arayacağız

rezervasyon korku evi

Büyük Firar 54 Sakarya Korku Evi videosu bulunmuyor.

Oyun detaylarına geçmeden önce Singapur’da bulunan bir mekanın tanıtım videosunu izlemek ister misiniz?

KONUM BİLGİSİ

Büyük Firar 54 Sakarya Korku Evi haritadaki yeri

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Büyük Firar
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Adapazarı’nda hizmete giren eğlenceli ve ürpertici oyun Büyük Firar sizlere bambaşka bir macera sunuyor. Sakarya korku evi olan oyuna 2-7 kişilik ekiplerinizle katılabilir ve bu eğlenceli 60 dakikayı geçirebilirsiniz. İçeride yaşadıklarınız gerçekten size korku ve gerilim hissi verecek ve oldukça korkacaksınız. Ekiplerinizi cesaretli kişilerden oluşturmanız halinde bu oyunda başarılı adımlar atabilirsiniz. Fakat unutmayın ki bu evde asla yalnız değilsiniz. Evde sizleri bekleyen ürpertici olaylar var ve kaçmayı başarmanız gerekiyor. Büyük Firar 54’de unutamayacağınız anlara şahit olacaksınız.

sakarya korku evi

sakarya korku evi

Adapazarı Sakarya korku evi Büyük Firar 54’te ürpertici bir korku evi senaryosu sizi bekliyor. Burada yaşadıklarınız gerçek olacak ve korkuyu hissedeceksiniz. Tıpkı korku filmlerinde olduğu gibi gerilim ve adrenalini yaşayabileceksiniz. 13. Cuma filminden uyarlanan oyun ve mekan gerçekçi bir kaçış deneyimini sunuyor. Bu evde bir düşmanınızın olduğunu asla unutmayın. Jason Voorhes bilinen en vahşi katillerden birisidir. Onun gizemli dünyasına girecek ve buradan kaçmak için çabalayacaksınız. Jason sizi bulmadan evdeki tüm gizemi çözüp çıkmanız gerekiyor. Dikkat edin sizi yakalamasın! Gizli geçitleri bulmak ve şifreleri çözmek sizin elinizde. Adapazarı korku evi size hiç yaşamadığınız olayları yaşatacak.

Tüm Türkiye’deki evden kaçış oyunları sizlere eğlenceli bir aktivite olarak sunuluyor. Her zamanki sıkıcı aktivitelerden ve eğlence türlerinden uzaklaşıp bu yepyeni macerayı mutlaka deneyin. Sakarya korku evi olan Büyük Firar 54 için rezervasyon yapmak isterseniz eğer üst kısımdan formu doldurun ya da telefonla arayın! Oyuna katılmak için mutlaka rezervasyon almalı ve oyun saatinden en az 5 dakika önce oyun alanına gelmelisiniz.

ok işaretiSakarya’ya Dön

ok işaretiYa da Paylaş


DMCA.com Protection Status