Burgaz Exit Evden Kaçış Oyunu | Kaçış Merkezi

Burgaz Exit Evden Kaçış Oyunu

Burgaz Exit Evden Kaçış Oyunu

Burgaz Exit evden kaçış oyunu videosu bulunmuyor.

Lüleburgaz evden kaçış oyunu Burgaz Exit ile ilgili detaylara geçmeden önce Bursa Exit’ta çekilmiş kısa bir video izlemek ister misiniz?

TELEFON NUMARASI

Telefon:

FİYAT BİLGİSİ

Burgaz Exit Lüleburgaz Evden Kaçış Oyunu Fiyatları:

  • 2 – 3 kişilik grup fiyatı : 100 TL
  • 4 – 5 kişilik grup fiyatı : 120 TL

KONUM BİLGİSİ

Adres: Yeni Mahalle, İstasyon Caddesi No:20 Daire: 3 Lüleburgaz / Kırklareli

Kırklareli Lüleburgaz’daki evden kaçış oyununun haritada konumu:

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Exit Vol 1
Oyunun Türü: Gizem & Gerilim

Lüleburgaz evden kaçış oyunu “Burgaz Exit” Bursa’da ilk olarak kurulan kaçış evi “Bursa Exit” desteği ile hazırlandı. Escape oyunları konusunda oldukça ciddi bir tecrübeye sahip olan ekibin hazırladığı ve Lüleburgaz’da faaliyete geçen Burgaz Exit korku unsurları içeren bir senaryoya sahip.

Lüleburgaz Evden Kaçış OyunuYukarıda yer alan iletişim yollarını kullanarak oyun hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda rezervasyon için de telefon numarasını ve web adresini kullanabilirsiniz.

Kırıkkale Lüleburgaz kaçış evi Burgaz Exit ile ip uçlarından yararlanarak şifreleri çözmeli ve size verilen 60 dakika içerisinde evden çıkmayı başarmalısınız. Oyuna en az 2 en fazla 5 kişilik bir ekip ile katılmanız gerekiyor. Şuan için bir oyun ile başlayacak olan oyun yakın zamanda Hostel isimli ikinci oyunu ile de hizmet vermeyi planlıyor.

Sizler de sıradan aktivitelerden sıkıldıysanız yeni trend korku evleri ve kaçış evlerine giderek keyif dolu bir saat geçirebilirsiniz.

ok işaretiKırklareli’ye Dön

ok işaretiYa da Paylaş