Black House Ankara Korku Evi | Kaçış Merkezi

Black House Ankara Korku Evi

Black House Ankara Korku Evi

korku-evi-telefon

Adres: Ankara Yolu Üzeri Güldarpı Çubuk Ankara

Oyun Hakkında: En az 2 kişilik bir ekiple katılabileceğiniz bir saat süren harika bir macera. Sıradan aktivitelerden sıkıldıysanız şimdi hemen rezervasyon yaptırarak Black House korku evine katılabilirsiniz. Daha evden içeri girmeden başlayacak korku! Bahçesindeki mezarlıktan geçmek için bile cesaretinizi toplamalısınız. Detaylı bilgi için aşağıdaki telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Telefon: 0544 543 62 10

Black House Ankara Korku Evi Fiyatları:

  • 2 kişi 70 TL
  • 3 kişi 90 TL
  • 4 kişi 120 TL
  • 5-6 kişi 150 TL

Ankara Çubuk‘da bulunan korku evi Black House tanıtım videosu bulunmamaktadır. Sizler için seçtiğimiz korku evi videosunu izlemelisiniz!

KONUM BİLGİSİ

Oyunun adresini harita ile bulabilirsiniz.

Konum bilgisi beklenmektedir.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Black House
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Ankara’da korku evi macerası arayanlara muhteşem bir öneriyle geldik. Black House korku evi! Sadece eğleneceğiniz değil uzun süre etkisinden kurtulamayacağınız bir korku evi macerası sizleri bekliyor. En az 2 kişilik ekip arkadaşlarınızı oluşturduysanız tek yapmanız gereken arayıp rezervasyon yapmak. Bir korku evinde ne olabilir ki demeyin! Yaşadıklarınızdan sonra bu deneyimleri buraya çılgın yorumlarınızla yazacağınıza eminiz. Korkuyu iliklerinizde hissetirecek olan bu korku evinde yalnızca bir testere yok. Büyük bir katliam ve faciayı burada birebir canlı olarak deneyimleyeceksiniz. Unutmayın ki bu korku evinde yaşanılanlar gerçek.

Korku evi ve kaçış oyunları severlerin en fazla beğendiği tarzda bir türde karşımıza çıkan Black House eğlenceyi doruklara çıkarmanın da ötesinde bir yer alıyor. Bu korku evi için rezervasyon yapmak isterseniz bir kaç alternatifiniz bulunuyor. Dilerseniz üst kısımda yer alan telefon numarasını arayarak anında bize ulaşabilir ve rezervasyonunuzu alabilirsiniz. Ankara korku evi Black House 60 dakika sürmektedir. Black House korku evi, korku teması içerdiği için astım, panik atak, kalp rahatsızlığı olanlar ve hamileler için uygun değildir. Lütfen aldığınız rezervasyonları iptal etme durumunuzda en az 1 gün öncesinden bildiriniz!

Ankara’ya Dön

Ya da Paylaş