Bilakis Kafes Lüleburgaz Evden Kaçış Oyunu | Kaçış Merkezi

Bilakis Kafes Lüleburgaz Evden Kaçış Oyunu

Bilakis Kafes Lüleburgaz Evden Kaçış Oyunu

Lüleburgaz Evden Kaçış Oyunu “Bilakis Kafes” detaylarına geçmeden oyun için hazırlanmış tanıtım videosunu izlemek ister misiniz?

TELEFON NUMARASI

Telefon

FİYAT BİLGİSİ

Bilakis Kafes Lüleburgaz Evden Kaçış Oyunu Fiyatları:

  • 2 Kişi:80 TL
  • 3 Kişi:90 TL
  • 4 Kişi:100 TL
  • 5 Kişi:125 TL
  • 6 Kişi:150 TL
  • Haftanın her günü ilk seansta %30 İndirim!
  • Hafta içi her gün 15:00’a kadar her seansta %30 İndirim!
  • Hafta sonu 13:00’a kadar her seansta %20 İndirim!

KONUM BİLGİSİ

Adres: Yılmaz Mh. Eski Edirne Cd. Emlakbank Apt. K:1 D:1 Lüleburgaz

Kırklareli Lüleburgaz’daki evden kaçış oyunu Bilakis Kafes haritada konumu:

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Piri Reis’in Kayıp Hazinesi
Oyunun Türü: Gizem & Zeka

Lüleburgaz’da hizmet veren evden kaçış oyunu “Bilakis Kafes” gizemli ve gerçekçi bir oyun ile karşınızda. Oyuna katıldığınızda kendinizi heyecanlı bir olayın içerisinde gibi hissedeceksiniz. Oyunu bizzat yaşayarak oynayabileceksiniz. Evden kaçış oyunu nedir, nasıl oynanır, evden kaçış oyununa katılmak için ne yapmak gerekir gibi aklınıza takılan sorular için bir kaç açıklama yapmak istiyoruz. Bu oyunlara ekip olarak katılabilirsiniz. Bilakis Kafes Lüleburgaz evden kaçış oyunu için 2-6 kişilik ekibe sahip olmanız yeterlidir. Oyun için kuralları mutlaka okumalısınız ve bu eğlencenin 60 dakikayla sınırlı olmadığının da altını çiziyor. Bilakis Kafes oyununa adım attığınızdan itibaren zaman kavramı çok farklı olacak ve geçirdiğiniz her saniye çok eğlenceli olacaktır.

Odadan kaçış oyunu olarak da isimlendirilen bu oyunlar gerçek bir evde grup halinde oynanmaktadır. En az 2 en fazla 6 kişi ile Bilakis Kafes oyununa katılabilirsiniz. Ekibinizi kurduktan sonra yapmanız gerekenler; bir saat sürecek aktivite için yerinizi önceden ayırtmak, bunun için yukarıda yer alan telefon veya web adresinden faydalanabilirsiniz, ardından rezervasyon saatinde oyun alanına gidiyorsunuz, evin içerisine arkadaşlarınızla girerek içeride bulunan gizemleri çözmeye, şifreleri bularak çıkışa ilerlemeye çalışıyorsunuz. Amacınız verilen görevi bir saat içerisinde tamamlayıp dışarı çıkmış olmaktır.Bilakis Kafes mekanında Piri Reis’in Kayıp Hazinesi isimli senaryo ile karşı karşıya kalıyorsunuz. Oldukça gerçekçi ve eğlenceli bir senaryoya ait olan bu oyunda 60 dakika geçireceksiniz. Oyun senaryosu ise şu şekilde detaylandırılmış;

“Taksim’in gürültüsü ve kalabalığı içinde, dalgaları yırtarak ilerleyen bir balıkçı teknesi gibi hızla ilerliyordu. Yağmurun altında, ıslanmasın diye pardösüsünün altına gizlediği kağıt parçasını sımsıkı tutarken bir eliyle de evinin anahtarını arıyordu. Eve girdiğinde ilk işi perdenin arkasından caddeyi kolaçan etmek oldu. Kağıt parçasını masasındaki dev haritanın yanına bıraktı ve bir sigara yaktı. Artık sona gelmişti. Hırsı ve sabrı ona kayıp hazinenin en kıymetli parçasının haritasını getirmişti.. Fakat bu lanetli kağıt ona ulaştığında beraberinde birçok belayı da hediye etmişti. Ömrünün yarısından fazlasını dünyanın değişik yerlerinde kıymetli eşyaları arayan usta bir arkeolog ve cevval bir denizci olarak harcamış olmasına rağmen, kendisini içine düştüğü fırtınadan kurtulamayacağını anlamış küçük bir taka gibi hissediyordu. 5 ay kadar önce, kayıp hazine ile ilgili topladığı paraların en kıymetlisini bulmuş ve çalışmaları sonunda hazinenin yerini tam olarak tespit edebilmişti. Tek yapması gereken teknesine atlayıp yeni bir dünya turuna çıkmaktı. Ancak limanda, teknesinin yarısını sular altında ve parçalanmış halde bulduğunda hayatının geri kalanı için endişelenmesi gerektiğini anlamıştı. Kısık sesli adamın tehdit telefonları artmıştı ve takip edildiğinden emindi. Haritanın peşindeki her kimse artık ensesindeydi ve kaçacak yeri yoktu. Haritanın tüm parçalarını İstanbul’un değişik yerlerine saklamıştı. Geriye kalan tek ve en önemli parça masasında duruyordu ve vakti kalmamıştı. Birkaç saniye sonra zil çaldı! Katili dairenin hemen dışındaydı! Kapıyı zorluyordu. İçeri girmesi an meselesiydi. Ancak katilini bir sürpriz bekliyordu. Yıllarca tarihi eşyalara ulaşmak için çözmek zorunda olduğu antik bilmeceler ve deniz ile savaşında hayatta kalmasını sağlayan kıvrak zekası ile hazırladığı son bir sürprizi Evet, kısık sesli adam içeri girebilir ve canını alabilirdi. Ama bu evden çıkması o kadar kolay olmayacaktı!”

Oyun süresince ve öncesinde kurallar ve neler yapmanız gerektiği hakkında sizlere operatörler tarafından bilgi verilecektir. Rezervasyon yapmak isterseniz oyunun web sitesine girebilirsiniz. Ardından harita kısmımızdan oyunun yerleşimi hakkında bilgi edinebilirsiniz. Etrafınızdaki ipuçları takip ederek 60 dakika içerisinde oyundan kaçmanız gerekiyor. Her ihtimale karşı oyuna gelmeden önce web sitesinden oyun kurallarını incelemenizi öneririz.

lüleburgaz evden kaçış oyunu

evden kaçış oyunu fırsatı

ok işaretiKırklareli’ye Dön

ok işaretiYa da Paylaş