Beykoz Korku Evi Tımarhane | Kaçış Merkezi

Beykoz Korku Evi Tımarhane

Beykoz Korku Evi Tımarhane

Adres: Beykoz / İstanbul

Oyun Hakkında: 1987 yılında Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde görevli bir doktorun sorumsuzca davranışları yüzünden akıl sağlığını kaybeden bir grup insan seni bekliyor. Beykoz korku evi tımarhanede süren bu 50 dakikalık bu mücadele için arkadaşlarını ve cesaretini topla, seni bekliyorlar! Ne kadar kalabalık olursanız o kadar iyi çünkü alan 250m2

Telefon: 0539 870 0 850

Tımarhane Beykoz Korku Evi Fiyatları:

  • 2-4 Kişi: Kişi Başı 50 TL
  • 5 Kişi: Kişi Başı 45 TL
  • 6 Kişi: Kişi Başı 35 TL

Beykoz Korku Evi Tımarhane‘nin henüz videosu bulunmuyor. Onun yerine Denizli Korku Evi Tımarhane’nin videosunu izlemek ister misiniz?


OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Tımarhane
Oyunun Türü: Korku & Gerilim


1987 yılında Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde görevli doktor Ayhan Kepez, kullanılması yasaklanmış bazı ilaçları sorumlu olduğu bölümde kullandı, hastalar zamanla kendi etlerini koparmaya ve her şeye zarar vermeye başladı, bunu fark eden hastane yönetimi Dr. Kepez ve hastalarını o zamanın küçük ve sakin bir ilçesi olan Beykoz’da Kavacık civarında bir binaya nakletti ve binayı dış dünyaya kapattı. Yıllarca içeride kendi etlerini yiyerek yaşayan hastalar şimdi bir kapıyı acık bıraktı, cesaretini topla arkadaşlarını da al ve tımarhanenin sırrını çöz. Hastanenin morgunda bulunan gizli formülleri bulman için 50 dakikan var ama dikkatli ol doktor hala içeride ve oyununu oynamaya devam ediyor!


ok işareti
İstanbul’a Dön

ok işareti
Ya da Paylaş