Bermuda Korku Evi Ankara | Kaçış Merkezi

Bermuda Korku Evi Ankara

Bermuda Korku Evi Ankara

BU KORKU EVİ ARTIK HİZMET VERMEMEKTEDİR!

Adres: Konutkent 1 Mahallesi 2986. sokak No:43 Yaşamkent / Ankara

Oyun Hakkında: Bermuda Korku Evi Ankara Yaşamkent’te hizmetinizde! Akıl hastanesi konsepti korkularınızla buluşmanızı sağlayacak. Bu evde neler olacağınız tahmin bile edemezsiniz! Ürperecek, korkacak, zaman zaman çığlık bile atacaksınız! Oyuna 3-10 kişilik ekiplerinizle katılabilirsiniz. Oyun süresi 75 dakikadır. Bu korku evi için yaş sınırı 12 dir!

 

Bermuda Korku Evi Ankara Fiyatları :

  • 3-5 Kişi / Kişi Başı 50 TL
  • 5 + Kişi / Kişi Başı 40 TL

 

Ankara Korku Evi Bermuda’ya ait teaser videosunu mutlaka incelemelisiniz!

KONUM BİLGİSİ

Ankara Korku Evi Bermuda’nin yerini harita ile daha kolay bulabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Senaryosu: Akıl Hastanesi

Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Ankara korku evi Bermuda Akıl hastanesi konseptiyle karşınızda. 75 dakikalık ürpertici ve doya doya yaşayacağınız korku öyküsüne hazır mısınız? Sizi günlerce etkileyecek bir deneyim ile karşı karşıyasınız. Çankaya Yaşamkent korku evi olarak hizmet veren bu oyunda yaşadıklarınız gerçekten gerçek!

Şimdi korku evi nedir diye merak edenler için bir kaç bilgi paylaşalım:

Korku evi yetişkinlere yönelik bir aktivitedir. Genellikle gençler tarafından tercih edilse de 15 yaşından büyük herkes katılabilir. Kapalı ve karanlık alanlar olabileceğinden kalp hastalığı, kapalı alan fobisi gibi rahatsızlıklarınız varsa tavsiye edilmez. Akıl Hastanesinde bulunan Edward Gein adındaki hasta, saaat 03.45’i gösterdiği sıralarda cinnet geçirmektedir. Bu hasta hastanede kimseyi sağ bırakmaz, tüm çalışanları ve hastaları tek tek öldürür. Edward hasta dosyalarına neden ulaşmak istiyor? Ona bunu yaptıran nedir? Şeytani güçler mi var? Yoksa başka bir şeyler mi oluyor? (Katilin hala içeride olduğunu unutma!) Çankaya korku evi Bermuda size unutulmaz anlar yaşatacak

Ankara korku evine rezervasyon alarak katılmanız gerekir. Rezervasyon saatinden 5 dakika önce oyun alanında ekibinizle birlikte olursanız operatörler size kuralları ve dikkat etmeniz gereken konuları aktaracaktır. Oyun başladığında daha önce hiç görmediğiniz alanda özel bir kurgunun içinde bulursunuz kendinizi. Süre başlar ve buradan çıkmanız gerekir. Amaç en erken sürede evden kaçabilmektir. Kilitli kapıları açmanız olayları çözmeniz ve süre dolmadan çıkışa ulaşmanız gerekir.

 

ok işaretiAnkara’ya Dön

ok işaretiYa da Paylaş