Belis'in Hikayesi Bahçelievler Korku Evi | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

Belis’in Hikayesi Bahçelievler Korku Evi

Belis’in Hikayesi Bahçelievler Korku Evi

Belis’in Hikayesi Bahçelievler Korku Evi

Adres: Yukarı Bahçelievler Mahallesi 69.Sokak (Eski 17.Sokak) No:3A Çankaya / Ankara

Oyun Hakkında: Belis’in hikayesi 1970’li yıllarda geçiyor. Gerçekçi bir korku deneyimi yaşayacağınız bu oyun için 2-6 kişilik bir ekibe ihtiyacınız var. Bu oyunda korkmamaya çalışırken zeka sınırlarını da zorlayacaksınız. Oyun için yaş sınırı 13’tür. 60 dakika içerisinde bu evden kaçmalısınız.

Telefon: 0506 126 0009

Belis’in Hikayesi Bahçelievler Korku Evi Fiyatları:

  • 2 Kişi 100 TL
  • 3 Kişi 120 TL
  • 4 Kişi 160 TL
  • 5 Kişi 200 TL
  • 6 Kişi 240 TL
online
Bu bir ön rezervasyondur. Sizi teyit için arayacağız

rezervasyon korku evi

Odadan Kaçış Oyunları için hazırlanan kısa tanıtım videosunu aşağıda bulabilirsiniz.

KONUM BİLGİSİ

Oyunun Bahçelievler adresini harita ile bulabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Belis’in Hikayesi
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Sıradışı, gerilim dolu bir hikâyeye gerçek anlamda yaşamak ister misiniz? Belis’in Hikayesi Bahçelievler Korku Evi oyunu korku ve gerilim senaryosuyla sizlere adrenalin dolu 60 dakika geçirtebilecek. Hem Ankara hem İstanbul hem de Trabzon’da hizmet veren köklü bir kaçış oyunu olan Odadan Kaçış ekibinin oyunlarından birisi olan Belis’in Hikayesi sizleri çok korkutacak. Bu oyunda insanlığın kaderini belirleyecek bir korku karmaşasının içerisinde kendinizi bulacaksınız. Gerçekçi bir olayla karşı karşıya kalacaksınız. Çok ciddi kararlar almanız gerekiyor, ekibinizle iyi bir takım oyunu oynayarak doğru ipuçlarıyla doğru çözümleri bulmalısınız. Oyunun en önemli yanı ise konsepti kendinizin seçiyor olması. Bu oyunu isterseniz Korku isterseniz de Gerilim konseptiyle oynayabilirsiniz.

Ankara Bahçelievler Korku Evi

Ankara Bahçelievler Korku Evi

Belis’in Hikâyesi isimli oyun hem Ankara hem de İstanbul şehirlerinde oynatılabiliyor. Belis’in Hikayesi Ankara Bahçelievler Korku Evi senaryosunda 1970’lerde geçen bir hikâye anlatılıyor. Ailesi tarafından tutsak edilen Belis’in ilgi çekici ve ürpertici hikayesine şahit olacaksınız. Sandıklar, kapılar, kilitler ve özel şifreler sizi bekliyor bu oyunda. Zekânızın sınırlarını biraz aşmanız istenecek. Gerilim ve korku türlerinde olan bu oyun oldukça iyi bir deneyim sunmayı hedefliyor. 2-6 Kişilik takımlar kurarak oyuna katılıp heyecanın tadına varabilirsiniz. Hikayenin içeriği ve konsept gereği buna ilgi duyan herkes oynayabilir. Ancak 13 yaşından küçüklerin gerçek evden kaçış oyunlarımıza ebeveynleriyle gelmesi gerekir.

Odadan Kaçış Ankara oyununa ait olan Belis’in Hikayesi Bahçelievler Korku Evi için rezervasyon yaptırmak isterseniz detaylı bilgileri sayfanın üst kısmında bulabilirsiniz. Web sitesine tıklayarak online olarak rezervasyon yapabilirsiniz. Oyuna yalnızca bir ekip dahil olabileceğinden, rezervasyon yapmadan gelmeniz önerilmez.

ok işaretiAnkara’ya Dön

ok işaretiYa da Paylaş