Baykuş Fethiye Korku Evi | Kaçış Merkezi

Baykuş Fethiye Korku Evi

Baykuş Fethiye Korku Evi

Baykuş Fethiye Korku Evi

 

Adres: Taşyaka Mah. Ölüdeniz Cad. No.30 Fethiye, Muğla

Oyun Hakkında: Fethiye’nin ilk ve tek hapishane konseptli kaçış ve korku evi Baykuş, sizlere ürpertici bir macerasıyla unutulmaz anlar yaşatacak. Daha önce hiç eğlenmediğiniz kadar eğlenecek uzun süre etkisinden kurtulamayacaksınız. Baykuş hapishanesindeki cinayetin sebebi ne? Hemen arkadaş ekibinizi oluşturun ve bu korku evine katılın! Bu korku evine en az 2 en fazla 10 kişiye kadar katılabilirsiniz. Yaş sınırı 13’tür.

Telefon:

Baykuş Fethiye Korku Evi Fiyatları:

  • Öğrenci 25 TL
  • Yetişkin 30 TL

 

Baykuş korku evi tanıtım videosu bulunmamaktadır. Kaçış Merkezi tanıtımını izlemek ister misiniz?

KONUM BİLGİSİ

Baykuş Fethiye Korku Evi haritadaki yeri:

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Baykuş Hapishane
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Fethiye’nin ilk ve tek hapishaneden kaçış konseptli korku evi Baykuş, eğlenceli bir aktivite olarak karşınızda. Sevdiklerinizle doyasıya geçireceğiniz bir 60 dakikayı unutulmaz yapmak için bu evin kapılarını aralayınız. Arkadaşlarınızla eğlenecek ve vakit geçirecek bir şeyler mi arıyorsunuz? Korku evi aktivitesine katılarak çılgınlarca eğlenebilirsiniz. Fethiye’de hizmete giren Baykut korku evi 60 dakika sürmektedir. En az 2 en fazla 10 kişilik ekiplerinizle katılabilirsiniz.

Sizlerde unutulmaz bir korku evi deneyimi yaşamak isterseniz Baykuş Korku Evi Fethiye‘den rezervasyonunuzu şimdi yaptırabilirsiniz. Yerinizi ayırtmak için yukarıda paylaştığımız telefon numaralarını kullanabilirsiniz. Oyunun sonunda günün anısı için çekilmiş fotoğrafınızı da sosyal medya hesaplarından alabilirsiniz. Baykuş korku evi hapishane konseptiyle düzenlenmiş bir korku evidir. Bu evde yaşadığınız olaylar tıpkı filmlerdeki gibi ancak kahraman sizlersiniz. Bu evin hikayesini gerçekten hissederek tamamlayacaksınız.

Rezervasyon yapmak isterseniz eğer yukarıdaki numarayı arayabilir ya da rezervasyon formunu doldurabilirsiniz. Ücretsiz olarak rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Formu doldurduktan 5-10 dakika içerisinde rezervasyon teyidi için aranacaksınız. Bu nedenle formda yazan bilgileri doğru ve dikkatli girmenizi önermekteyiz. Evden kaçış oyunları hakkında tüm merak ettiklerinizi iletişim kanallarımızı kullanarak bize de sorabilirsiniz. Ayrıca özel fırsatlar, öğrenci indirimleri, sürpriz hediyeler ve daha fazlası da sitemizde. Fethiye Korku Evi olan hapishane konseptli Baykut için yaş sınırı 13 olarak belirlenmiştir.

ok işaretiMuğla’ya Dön

ok işaretiYa da Paylaş

Korku Evi Özeti
product image
Korku Evi Puanı
1star1star1star1star1star
Kullanıcı Oyu
3 based on 5 votes
Marka
Kaçış Merkezi
Korku Evi
Baykuş Fethiye Korku Evi
Ücret
TRY 30
Ev Durumu
Available in Stock