Bakırköy Tünel Korku Evi | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

Bakırköy Tünel Korku Evi

Bakırköy Tünel Korku Evi

Adres: Bakırköy / İstanbul

Oyun Hakkında: İstanbul Maltepe’de yepyeni bir korku evi sizleri bekliyor. Eğlenceli ürpertici ve korkutucu anları yaşamak istiyorsanız 60 dakikanızı ayırmalısınız. Maltepe korku evi ile ilgili tüm detaylar çok yakında burada olacak!

Telefon:  Çok Takında!

Bakırköy Tünel Korku Evi Fiyatları:

  • Çok Yakında!

Bakırköy Tünel Korku Evi tanıtım videosu bulunmamaktadır. Aşağıda sizin için bir video hazırladık izlemenizi tavsiye ederiz!

Oyunun yerini bulmak için haritadan faydalanabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Tünel
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Bakırköy’de sizleri muhteşem bir korku evi bekliyor. Tünel Bakırköy korku evi çok yakında hizmete girecek ve Kaçış Merkezi farkıyla sizlere duyuracağız. Bu korku evinde yaşayacaklarınızı asla unutamayacaksınız. Tünel ucunda muhteşem bir eğlence var!

Bakırköy’de yer alan yepyeni korku evi Tünel açılmak için gün sayıyor. Çok kısa süre içerisinde hizmete girecek olan bu korku evi sizlere ürpertici bir macera yaşatacak. Bu korku evi hizmete girene kadar diğer korku evi mekanlarını incelemek için web sitemize göz atabilirsiniz.

Korku evleri nedir diye merak edenler için detaylı bilgi ve bir nevi KorkuEvi101 dersini veriyoruz. Korku evleri yeni nesil dünyada yer alan eğlenceli bir aktivitedir. Bu aktivitede korku macera ve gerilim dolu anlar yaşayabileceksiniz. Korku evinin gerçek mantığı evden kaçış oyunudur. Bir nevi girmiş olduğunuz evden sizden istenen görevleri yaparak kaçmaya çalışmak. Ancak içeride yaşanan senaryo tıpkı korku filmlerinde neler yaşanıyorsa birebir sizlere yaşatılmaktadır.

Eğlenceli anlar geçireceğiniz korku evlerine en az 2 kişilik ekiplerle katılabilirsiniz. Bir eve giriş yapıyorsunuz, bu ev bi apartman dairesi, villa, köşk, depo ya da tünel olabilir. Giriş yaptığınız andan itibaren süre başlıyor ve yönetici ekip sizlere bu evin sonuna nasıl gidebileceğiniz hakkında bilgi veriyor. Tek yapmanız gereken zekanızı kullanmak ve evden başarıyla kaçabilmek. Kimi zaman 4-5 kimi zaman 10 bölüme kadar olan korku evleri tüm Türkiye’de mevcut. Ancak çok bölüm çok korku düşüncesi kesinlikle gerçekçi değil. 4-5 odalı korku evlerinde alacağınız yoğun macera korku ve eğlence belki de 500 metrekarelik evlerde alamayabilirsiniz. Girdiğini evde sizleri ilginç korku objeleri bekliyor. Belki dokunduğunuzda canlanacak dekorlar, aniden karşınıza çıkacak duvarlar, bir anda karşınıza gelebilecek korkunç efektler. Evde yalnız olmadığınızı da unutmamak gerekiyor. Yönetim ekibi sizi sürekli uyaracak ve oyunla ilgili yönlendirmeleri yapacaktır.

Tek yapmanız gereken bu evden size verilen sürede kaçmak. Bu belki 50 dakika olabilir, belki 1 saat olabilir belki 2 ya da 3 saat bile olabilir. Eğlenceye adım atmak için korku evlerinden rezervasyon almanız yeterlidir. Çok yakında hizmete girecek olan Bakırköy Tünel korku evi de sizlere unutulmaz anlar yaşatacaktır.

ok işaretiİstanbul’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş

[Toplam:0    Ortalama:0/5]