Bakırköy Tünel Korku Evi | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

Bakırköy Tünel Korku Evi

Bakırköy Tünel Korku Evi

korku-evi-telefon

Adres: Zuhurat baba cad. Bakırköy / İstanbul

Oyun Hakkında: İstanbul Bakırköy’de Tünel konseptli muhteşem bir korku evi açıldı! Tünel, Bakırköy’de 15 bölümden oluşan bir korku evidir. 6’dan fazla odaya sahip Tünel’de yaşadıklarınızı hayal bile edemeyeceksiniz. Korkuyu iliklerinize kadar hissedeceğiniz bu evde arkadaşlarınızla doyasıya vakit geçirebileceksiniz. Üstelik oyun sonunda videonuzu almak da ÜCRETSİZ! Bu eve en az 2 en fazla 10 kişiyle girebilirsiniz. Yaş sınırı 14’tür.

Telefon:  0506 126 0009

Bakırköy Tünel Korku Evi Fiyatları:

  • 2 Kişi 100 TL
  • 3 Kişi 150 TL
  • 4 Kişi 160 TL
  • 5+ Kişi Başı 35 TL
online
Bu bir ön rezervasyondur. Sizi teyit için arayacağız

rezervasyon korku evi

Bakırköy Tünel Korku Evi tanıtım videosu bulunmamaktadır. Aşağıda sizin için bir video hazırladık izlemenizi tavsiye ederiz!

Oyunun yerini bulmak için haritadan faydalanabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Tünel
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Bakırköy’de sizleri muhteşem bir korku evi bekliyor. Tünel Bakırköy korku evi artık hizmetinizde. Bakırköy mezarlık konumunun çok yakınında bulunan bu korku evi her şeyi unutturacak. Çılgınlarca eğlenmek isteyen ekiplere burada sürpriz var! Bakırköy korku evi korkulu kapılarını sizin için aralıyor. Bu korku evinde yaşayacaklarınızı asla unutamayacaksınız. Tünel ucunda muhteşem bir eğlence var!

Bakırköy’de yer alan yepyeni korku evi Tünel açılmak için gün sayıyor. Çok kısa süre içerisinde hizmete girecek olan bu korku evi sizlere ürpertici bir macera yaşatacak. Bu korku evi hizmete girene kadar diğer korku evi mekanlarını incelemek için web sitemize göz atabilirsiniz.

Korku evleri nedir diye merak edenler için detaylı bilgi ve bir nevi KorkuEvi101 dersini veriyoruz. Korku evleri yeni nesil dünyada yer alan eğlenceli bir aktivitedir. Bu aktivitede korku macera ve gerilim dolu anlar yaşayabileceksiniz. Korku evi gerçek mantığı evden kaçış oyunudur. Bir nevi girmiş olduğunuz evden sizden istenen görevleri yaparak kaçmaya çalışmak. Ancak içeride yaşanan senaryo tıpkı korku filmlerinde neler yaşanıyorsa birebir sizlere yaşatılmaktadır.

Eğlenceli anlar geçireceğiniz korku evlerine en az 2 kişilik ekiplerle katılabilirsiniz. Bir eve giriş yapıyorsunuz, bu ev bi apartman dairesi, villa, köşk, depo ya da tünel olabilir. Giriş yaptığınız andan itibaren süre başlıyor ve yönetici ekip sizlere bu evin sonuna nasıl gidebileceğiniz hakkında bilgi veriyor. Tek yapmanız gereken zekanızı kullanmak ve evden başarıyla kaçabilmek. Kimi zaman 4-5 kimi zaman 10 bölüme kadar olan korku evleri tüm Türkiye’de mevcut.  Girdiğini evde sizleri ilginç korku objeleri bekliyor. Belki dokunduğunuzda canlanacak dekorlar, aniden karşınıza çıkacak duvarlar, bir anda karşınıza gelebilecek korkunç efektler. Evde yalnız olmadığınızı da unutmamak gerekiyor. Yönetim ekibi sizi sürekli uyaracak ve oyunla ilgili yönlendirmeleri yapacaktır.

Bakırköy Tünel korku evi tam 15 bölümden oluşan bir korku evidir. Bu evde eğlenceye doyacak çılgınça vakitler geçirirken oyun sonunda yaşadıklarınızı videonuzdan izleyebileceksiniz! Korkuyu iliklerinizde hissetmeye hazır olun. En az 2 kişilik ekibinizle bu korku evine girebilirsiniz. Süreniz 60 dakika tünelin ucu tahmin ettiğinizden daha da karanlık! Hemen rezervasyon yapmak için bizi arayın. Ya da üst kısımdaki “Online Rezervasyon” butonumuzu kullanın.

ok işaretiİstanbul’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş