Bağcılar Korku Evi | Kaçış Merkezi

Bağcılar Korku Evi

Bağcılar Korku Evi

Bağcılar Korku Evi

 

Bu korku evi artık hizmet vermemektedir. Açık korku evleri için İstanbul sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Adres : Merkez Mahallesi, 25. Sk No:6, 34200 Bağcılar/İstanbul

Oyun Hakkında: Bağcılar tramway durağı yanında, korku seviyesi yüksek bir oyun arayanlar için idealdir. Oyunda toplam bir saat süreniz var ve bu süre dolmadan dışarı çıkmanız gerekiyor. Yaş sınırı  15’tir.

Telefon:

Bağcılar Korku Evi Fiyatları: 

  • 2-5 Kişi 250 TL
  • 6 Kişi 300 TL
  • 7 Kişi 350 TL

 

 Bağcılar Korku Evi videosu bulunmuyor.

Evden Kaçış Oyunları hakkında fikir edinmenizi sağlayacak olan videoyu izlemelisiniz.

KONUM BİLGİSİ

Mekanın adresini bulmak için harita size yardımcı olacaktır.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Bağcılar Korku Evi
Oyunun Türü: Korku & Gerilim
Bağcılar’da korkunç bir binada geçireceğiniz bir saati unutamayacaksınız. Sinema, tiyatro gibi geleneksel aktivitelerden sonra gerçek evden kaçış oyunları oldukça farklı bir etkinlik olarak hızla yayılıyor. Bağcılar Korku Evi adındaki evden kaçış oyununda bunun için tasarlandı. Özel olarak dekore edildi ve yine özel bir senaryo hazırlandı. 60 dakika sürecek bir eğlenceye ekibinizle adım atmak ister miydiniz? Oyuna 2-6 kişilik ekiplerinizle katılabilirsiniz.

55496c37-cba7-45b2-8be5-6a57d2ce6007Siz bu senaryoda başrol oyuncusu olarak gerçek bir evde gerçek eşyalar arasında sırları çözmeye çalışacaksınız. En az 2 kişilik ekiplerinizi kurarak korku senaryosunun kahramanı olabilirsiniz! Eğlenceli bir aktiviteye katılmak istiyorsanız grupça yapabileceğiniz en başarılı etkinlik olarak son zamanlarda oldukça popüler olan Korku Evlerine girmenizi önermekteyiz. Her zaman izlediğiniz eğlenceli filmleri gerçekten yaşamak isterseniz Bağcılar Korku Evi mekanı için mutlaka rezervasyon yaptırmalısınız. 60 dakikalık unutulmaz bir maceranın içerisinde kaybolurken kendinizi adeta farklı bir dünyada gibi hissedebileceksiniz. Korku, gerilim ve adrenalin istiyorsanız ekibinizi toplayıp bu oyuna katılın.

Özgür bir senaryodan esinlenerek yapılan oyun heyecanınızı artıracak! Korku ve Gerilim temalı kaçış oyunu olan Bağcılar Korku Evi Bağcılar Meydana ve Bağcılar Tramway Durağına çok yakın bir mesafede hizmetinizde. Oyun ile ilgili daha detaylı bilgi almak için üst kısımdaki İletişim, Fiyat ve Sosyal Medya hesaplarına bakabilirsiniz. Oyuna gelmeden önce mutlaka rezervasyon yapmalısınız. Oyun için yaş sınırı 16’dır. Rezervasyon saatinizden en az 5-6 dakika öncesinde oyun alanında olup oyun hakkında brifing almanızı öneriyoruz. Ayrıca oyunun korku türünde olması nedeniyle klostrofobi, epilepsi ve benzeri sağlık problemleri olanlar oyun öncesinde durumu oyun ekibine bildirmeliler.

ok işaretiİstanbul’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş