B-Lock Gaziantep Evden Kaçış Oyunu | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

B-Lock Gaziantep Evden Kaçış Oyunu

B-Lock Gaziantep Evden Kaçış Oyunu

B-Lock Gaziantep evden kaçış oyunu videosu bulunmuyor.

Oyun hakkında detaylara geçmeden önce Malezya’da hazırlanmış bir oyunun tanıtım videosunu izlemek ister misiniz?

TELEFON NUMARASI

Telefon: 0 535 571 2624

FİYAT BİLGİSİ

B-Lock Gaziantep Evden Kaçış Oyunu Fiyatları

  • 2 Kişi 80 TL
  • 3 Kişi 100 TL
  • 4 Kişi ve Üzeri Kişi Başı 30 TL

KONUM BİLGİSİ

Adres: Adnan İnanıcı Caddesi No:123 Hakan Apt. Altı Şehitkamil/G.Antep

B-Lock Gaziantep evden kaçış oyununu harita ile bulun.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: B-Lock
Oyunun Türü: Gizem & Macera

Evden kaçış oyunları heyecanı sürmeye devam ediyor. Tüm Türkiye’de olduğu gibi Güneydoğu Anadolu bölgemizde de sevilerek oynatılan bu oyun eğlenmek için çok farklı ve sıradanlıktan uzak bir aktivite olmaktadır. B-Lock isimli evden kaçış oyunu Gaziantep ilinde hizmet vermektedir. 2-5 kişiyle oynayabileceğiniz bu oyun gerçekçi mekanıyla sizlere heyecan dolu 60 dakika yaşatacaktır. Bu oyunda ev içinde bulunan ipuçlarını çözerek ve bulmacaları tamamlayarak evden çıkmaya çalışacaksınız. Grup halinde oynayabileceğiniz bu oyunu tamamlamak için iyi bir takım çalışmasına ihtiyacınız olacaktır. Bu oyuna arkadaşlarınız, dostlarınız, aileniz ve şirket arkadaşlarınızla katılarak farklı bir eğlence türüyle karşı karşıya kalabilirsiniz.

Haritayı inceleyerek, ipuçlarını takip ederek Gaziantep Evden Kaçış Oyunu olan B-Lock’tan kaçmayı başarabileceksiniz. Ancak bu oyun hiç de tahmin ettiğiniz gibi olmayacaktır. Heyecan dolu bir 60 dakika geçirirken her saniyesinin çok değerli olduğunu fark edeceksiniz. Evde bulunan çeşitli figürler oyun süresince sizi yönlendirecek ve çıkmanızı sağlayacaktır. Heyecanınızı ve soğukkanlığınızı koruyarak zihninizi kullanarak bu evden kaçabileceksiniz. Kaçış oyununda dikkatinizi, gözlem yeteneğinizi, problem çözme ve karar verme yetilerinizi test edebileceksiniz. Tıpkı bir bilgisayar oyunu ya da filmlerdeki senaryolar gibi bir hikayeyle karşılaşacağınızın bu kaçış evi içerisinde eğlenmenin tadına varabileceksiniz.

B-Lock evden kaçış oyununa rezervasyon yapmak için web sitesindeki rezervasyon butonuna tıklayarak işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Ardından size uygun gün ve saati seçerek işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Rezervasyon sırasında sizden istenen bilgileri dikkatle yazmanızda fayda var çünkü işlemlerinizi teyit etmek için iletişim numaranızdan aranacaksınız. Oyun sırasında küçük bir fiziksel etkinliğin yanı sıra zihinsel görevleri de tamamlayarak başarıyla çıkabilirsiniz. Evden Kaçış Oyunu alanına rezervasyon saatinizden 5-10 dakika öncesinde gelerek oyun ile ilgili bilgilendirmeyi dinlemelisiniz.

ok işaretiGaziantep’e Dön

ok işaretiYa da Paylaş


DMCA.com Protection Status