Azem Korku Evi Çubuk Ankara | Kaçış Merkezi

Azem Korku Evi Çubuk Ankara

Azem Korku Evi Çubuk Ankara

Adres: Melihşah Mahallesi Tuğrulbey Küme Evleri No:38 Çubuk/Ankara

Oyun Hakkında: Korku temalı evden kaçış oyunu Azem Korku Evi Ankara Çubuk’ta hizmet veriyor. Korku seviyesi oldukça yüksek olan aktiviteye katılmak için 15 yaşından büyük olmanız gerekiyor. Korku evinde süre 60 dakika ve en az 2 kişilik bir ekip kurmanız gerekiyor. Rezervasyon için aşağıda yer alan telefon numarasından iletişime geçebilirsiniz.

Azem Korku Evi Çubuk Ankara Fiyatları :

  • Fiyat bilgisi bekleniyor

Telefon:

Azem Korku Evi Çubuk videosu bulunmuyor.

Oyun detaylarına geçmeden önce Korku Evi nedir diye merak edenler için hazırlanmış bir evden kaçış oyunu tanıtımı izlemek ister misiniz?

KONUM BİLGİSİ

Ankara korku evi Azem’i harita ile daha kolay bulabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Senaryosu: Azem

Oyunun Türü: Gerilim & Korku

Ankara korku evi Azem oldukça geniş bir oyun alanında yüksek dozda korku içeren bir senaryoya ile misafirlerini ağırlıyor. En az 2 kişilik bir ekiple önceden yer ayırtarak Çubuk korku evine katılabilirsiniz. Bu evde korkuyu iliklerinize kadar hissedeceksiniz.

Azem Korku Evi’nde amaç en kısa sürede evden kaçmak. Korku temalı evden kaçış oyununda süreniz sadece 60 dakika ve bu süre dolmadan korku evinden çıkmış olmanız gerekiyor. Dışarı çıkmak için evin içinde bulunan ip uçlarından faydalanmalısınız. Çevrenizde gördüğünüz her şey sizi çıkışa götürecek anahtar olabilir. Şifreleri çözmeli, sırları açığa çıkarmalısınız. Kilitli kapılar ve gizemli olaylar arasında sizi korkutmak için hazırlanan bir çok sürpriz ile de karşılaşacaksınız. Ankara korku evinde unutulmaz bir eğlence yaşayacaksınız.

Korku evi hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz yukarıda yer alan telefon numarasından arayarak bilgi alabilir ayrıca rezervasyon yaptırmak isterseniz yerinizi ayırabilirsiniz. Kurallar ve dikkat edilmesi gereken diğer detaylar oyun öncesinde operatörler tarafından size aktarılacaktır. Ankara korku evine kimler katılamaz: 15 yaşından küçükler, kalp hastalığı, kapalı alan fobisi, astım, hamilelik gibi özel durumları olanlar katılamazlar. Karanlık ve kapalı bir ortam olduğundan heyecanla tetiklenen benzeri rahatsızlıklarınız varsa korku evi tavsiye edilmez.

ok işaretiAnkara’ya Dön

ok işaretiYa da Paylaş