Aydın Korku Evi DİSKO | Kaçış Merkezi

Aydın Korku Evi DİSKO

Aydın Korku Evi DİSKO

Adres:Zafer Mahallesi, 143. Sk. No:17, 09010 Efeler/Aydın

Oyun Hakkında: “D.İ.S.K.O Korku Temalı Evden Kaçış Oyunu ile 1 saat süren maceraya katılın. Hilde’ye karşı mücadele vererek şifreleri bulun ve kaçışı tamamlayın.” Disko Korku Evi Aydın’da hizmetinizde. 15 yaşından büyükseniz en az 2 kişilik bir ekip oluşturarak oyuna katılabilir ve unutulmaz bir eğlence yaşayabilirsiniz.

D.İ.S.K.O Korku Evi Aydın Fiyatları :

  • Fiyat bilgisi bekleniyor

Telefon:

Aydın Korku Evi DİSKO videosu bulunmuyor.

Oyun detaylarına geçmeden önce Korku Evi nedir diye merak edenler için hazırlanmış bir evden kaçış oyunu tanıtımı izlemek ister misiniz?

Aydın Korku Evi oyununa ulaşmak için haritayı tercih edebilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Senaryosu: D.İ.S.K.O
Oyunun Türü: Gerilim & Korku

2013 yılında evden kaçış oyunu adıyla tanıştığımız kaçış oyunları zamanla korku temalı evden kaçış oyunlarının artmasıyla birlikte “korku evi” olarak anılmaya başlandı. Aslında her korku evi aynı zamanda bir evden kaçış oyunudur. Yani siz bir korku evine katıldığınızda şifreleri çözmek, kapıları açmak ve çıkışa ulaşmak zorundasınız. Korku evinde tüm bunları yaparken hem zekanızı zorlamanız, hem cesur olmanız hem de takım oyunu çıkarmanız gerekir.

Korku evi bir ekip işidir. En az 2 kişi olmanız gerekir. Ekibinizle birlikte içeri girer girmez bir çok sürpriz ve çözülmesi gereken olayla karşılaşacaksınız. Panik yapmamalı ve zamanı iyi kullanmalısınız. Korku evinde size verilen süre 60 dakikadır. Bu süre dolmadan çıkışa en erken şekilde ulaşmaya çalışacaksınız.

D.İ.S.K.O korku evi de size bu macerayı doyasıya yaşatmak için tasarlandı. Disko konseptine sahip ilk ve tek korku evi olan Aydın Korku Evi‘ne katılmak için önceden yer ayırtmanız gerekiyor. Rezervasyonlar telefonda yapılabiliyor. Yukarıda yer alan telefon numarasından yerinizi ayırtabilirsiniz. Oyun saatinden 5 dakika önce oyun alanında olmanız yeterli.

ok işaretiAydın’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş