Avcılar Korku Evi | Kaçış Merkezi

Avcılar Korku Evi

Avcılar Korku Evi

Avcılar Korku Evi

Adres: Merkez Mah. Şamlı Sk No: 48  Avcılar / İstanbul

Oyun Hakkında: Korku seviyesi yüksek olan 6 odalı bir mekandır. En az 2 en fazla 7 kişi katılabilirsiniz. Avcılar korku evinde yaş sınırı 15’tir ve size verilen bir saat sürede Death Note’u bulmaya çalışıyorsunuz.

Telefon0505 029 4645

Avcılar Korku Evi evden kaçış oyunu fiyatları:

Avcılar Korku Evi için tanıtım videosu bulunmuyor.

Oyunun detaylarına geçmeden önce Rusya‘da hazırlanmış bir evden kaçış oyunu tanıtım videosunu izlemek ister misiniz?

KONUM BİLGİSİ

Oyunun adresini bulmak için haritadan faydalanabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Avcılar
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Avcılar’da hizmete giren Avcılar Korku Evi sizleri korkunç ve gerilim dolu bir 60 dakika ile baş başa bırakıyor. Oldukça heyecanlı bir maceraya sahip olan bu korku evi sizlerin eğlence ve adrenalin seviyesini yükseklere çıkarmayı hedefliyor. 2-6 kişilik cesur ve kendine güvenen ekiplerinizi alıp bu korkunç ve eğlence dolu oyuna katılmalısınız. Siz de eğer bu senaryonun gerçekçi bir kahramanı olmak istiyorsanız rezervasyon yapmanız yeterli olacaktır.

Avcılar Korku Evi

Avcılar Korku Evi

Gökyüzündeki iyi melek ve kötü melek Ölüm Defteri için savaş verirken Ölüm Defterini yeryüzüne düşürürler. Ölüm Defteri, içine yazılan her ismi öldürme gücüne sahiptir. Defterin bu özelliği kötü insanlar tarafından fark edilmeden Ölüm Defteri bulunmalıdır. Ölüm defterini bulmak için bir ekibiniz ve 60 dakikalık süreniz var. Oyun süresince çok dikkatli olmalı size verilen ipuçları ile oyunu iyi takip etmelisiniz. Dikkatinizi dağıtmadan bu oyunu başarıyla tamamlayabilirsiniz. Ancak çok önemli olan bir konu ise bu işi ekip arkadaşlarınız ile birlikte başarmanız gerektiğidir. Avcılar Korku Evi için geldiğinizde soğukkanlı bir şekilde oyuna odaklanmalısınız.

Avcılar Korku Evi Merkez mahallesi, Şamlı Sokak no:48’de hizmet veriyor. Oyuna gelmeden önce mutlaka rezervasyon yaptırmalısınız. Oyun süresince oyun yönetimi sizleri kamera ile izliyor olacak. Acil bir durumlarda sizinle iletişim geçilecektir. Ayrıca mikrofon yardımı ile oyun boyunca iletişim kurulacaktır. Oyundan mutlaka 5 dakika öncesinde oyun alanında olmanızı öneriyoruz. Geç kalan ekipler için fazladan süre verilmeyecektir. Evden kaçış oyunu tamamen zihninizi kullanabileceğiniz bir oyundur. Bu nedenle oyun alanında bulunan herhangi bir görev için fiziksel güç kullanmanızı gerektirecek bir durum olmayacaktır. Rezervasyon yapmak isterseniz oyun web sitesine tıklamalı ya da telefeon numaraları ile ekibe ulaşmanız yeterlidir.

ok işaretiİstanbul’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş