Araftakiler Büyükçekmece Korku Evi | Kaçış Merkezi

Araftakiler Büyükçekmece Korku Evi

Araftakiler Büyükçekmece Korku Evi

BU KORKU EVİ ARTIK HİZMET VERMEMEKTEDİR!

Adres : Bankalar Mahallesi Şevket Arı Caddesi No:15B

Oyun Hakkında: Araftakiler yepyeni bir korku konseptiyle Büyükçekmece’de! Bu evde yaşadıklarınızı asla unutamayacağınıza söz veriyoruz. Gerçek bir cin vakasına burada tanık olacaksınız.. Korku ve gerilimi en dibine kadar yaşayacaksınız. En az 2 en fazla 8 kişilik ekiplerinizle bu oyuna katılabilirsiniz. Yaş sınırı 15’dir.

Telefon:

Araftakiler Büyükçekmece Korku Evi Fiyatları: 

  • Kişi başı 50 TL

 

 

Bir korku evi videosu izlemez misiniz?

KONUM BİLGİSİ

Mekanın adresini bulmak için harita size yardımcı olacaktır.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Araftakiler
Oyunun Türü: Korku

Büyükçekmece’de muhteşem bir mekanda korku dolu bir eğlenceye ne dersiniz? Araftakiler sizi ürpertici macerasına davet ediyor. Bu evde gördüklerinize aklınız ermeyecek. Araftakiler Büyükçekmece korku evi 60 dakika sürecek olan gerçekçi bir korku ve gerilim aktivitesidir. Bu evde tıpkı bir korku filminde olan olayları gerçekten birebir yaşayacak ve sonuna kadar hissedeceksiniz. Bu korku evinde tam 60 dakika geçireceksiniz. Geçirdiğiniz her saniye sizin için çok değerli. Ne kadar hızlı kaçabilirseniz bu korkutucu ambianstan o kadar kolay kurtulabilirsiniz. Zihninizi kullanmalı ve doğru bir ekip çalışması yapmalısınız.

Yaşanmış bir cin vakasını bu evde deneyimlemeye var mısınız? Bu vaka tahmin ettiğiniz kadar basit ve kolay değil. Yaşanılan sizi ürpertecek ve korku dolu anlar geçirmenize neden olacak. Araftakiler Büyükçekmece korku evinde sizleri muhteşem bir macera bekliyor. Korku dolu anları yaşayacağınız 1 saat boyunca eğlence ve gerilimden kaçamayacaksınız. En az 2 en fazla 8 kişilik ekiplerinizle bu korku evinin kapılarını aralayabilirsiniz. Unutmayın ki içeride yalnız değilsiniz ve yalnız kalamayacaksınız!

Rezervasyon yapmak isterseniz üst kısımda bulunan telefon numarası ile ekibe ulaşarak rezervasyon yapabilirsiniz! BüyükçekmeceKorku Evi deneyimini yaşamak için en az 2 en fazla 6 kişilik ekibe ihtiyacınız var. Araftakiler için mutlaka gelmeden önce rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Korku evi için rezervasyon yapmak isterseniz üst kısımda bulunan telefon numarasını arayabilir ya da “Online Rezervasyon” butonuna tıklayabilirsiniz.

ok işaretiİstanbul’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş