Anubiscape Denizli Evden Kaçış Oyunu | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

Anubiscape Denizli Evden Kaçış Oyunu

Anubiscape Denizli Evden Kaçış Oyunu

Anubiscape Denizli Evden Kaçış Oyunu

korku-evi-telefon

Adres: Yunus Emre mahallesi 6459 Sokak No:13/a Pamukkale /DENİZLİ

Oyun Hakkında: Milattan önce 3000 yılında oluşmuş olan Hamunaptra’ya macera dolu bir yolculuk yapacaksınız. Bu yolculukta sizleri eğlenceli ve heyecan dolu anlar bekliyor. Aksiyon ve macera duygusunu gerçekten bu oyunda tadabileceksiniz. 2-6 kişilik ekiplerinizle katılabileceğiniz Anubiscape Denizli evden kaçış oyununda süreniz 1 saat.

Telefon: 0506 126 0009

Anubiscape Denizli Evden Kaçış Oyunu Fiyatları :

  • 2 Kişi 70 TL
  • 3 Kişi 90 TL
  • 4 Kişi 100 TL
  • 5 Kişi 125 TL
  • 6 Kişi 150 TL
online
Bu bir ön rezervasyondur. Sizi teyit için arayacağız

rezervasyon korku evi

Anubiscape Denizli Evden Kaçış Oyunu videosu.

KONUM BİLGİSİ

Mekanı harita ile daha kolay bulabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Anubiscape Simulasyon
Oyunun Türü: Macera & Aksiyon

Denizli’nin macera ve aksiyon türündeki evden kaçış oyunu Anubiscape ile eğlenceli bir 60 dakika geçireceksiniz. 2-6 kişilik ekiplerinizle bu eve giriyorsunuz. Verilen 60 dakikalık süreyi kullanarak çevrenizdeki eşyaları gözlemleyerek evin gizemini bulmaya çalışıyorsunuz. Size oyunda verilecek olan ipuçları sayesinde yolunuzu çizebileceksiniz. Denizli Evden Kaçış Oyunu ile cesaretinizi ve dikkatinizi ölçebileceksiniz. En eğlenceli ve en etkili takım oyunu olan evden kaçış oyunları sayesinde ekibinizle güzel bir vakit geçirebilirsiniz. Ev içerisindeki tüm objelere dikkat etmeniz gerekiyor. Oyun için beceri gerekmemektedir. Hafif bir fiziksel aktivite, sabır ve dikkatli düşünme yetilerinizi kullanarak oyunu başarıp çıkabileceksiniz.

Denizli Evden Kaçış Oyunu

Denizli Evden Kaçış Oyunu

Denizli Evden Kaçış Oyunu Anubiscape’te sizlere benzersiz ve oldukça eğlenceli bir senaryo bekliyor. Milattan önce 3000 yılında oluşmuş Hamunaptra’ya maceralı bir yolculuk yapacaksınız. Bu yolculukta öğreneceğiniz çok şey olacak. Ama en önemlisi bu yolculukta takım arkadaşlarınızla ortak hareket etmelisiniz. Oyunu oynarken bazı zamanlarda sinirlerine ve sabrına hakim olmaya çalışacaksınız. Herhangi bir güç kullanmadan zihin gücünüzle oyunu başarabileceksiniz. 60 dakika süreyi dikkatli bir şekilde kullanmanız gerekiyor. Anubiscape sayesinde Denizli’de artık sıkılmayacaksınız. Bu oyuna katılarak ne kadar yetenekli olduğunu da görebilirsin.

Bu oyunu oynamak için rezervasyon yapmanız gerekiyor. Rezervasyon işlemlerini oyuna ait web sitesindeki form üzerinden yapabilir ya da telefon numarasıyla arayarak istediğin gün ve saate yerini ayırtabilirsiniz. Denizli Evden Kaçış Oyunu olan Anubiscape‘te bazı kurallara da dikkat etmeniz gerekiyor. Oyun saatinden en az 10 dakika öncesinde oyun alanında hazır olmalısınız. 1 saat boyunca tuvalet kullanamayacağınızı sakın unutmayın. Oyun ile ilgili belirtilen en dikkat çekici kural ise “Simülasyon içinde yer alan özel bölümleri, arkadaşlarınıza anlatmamanız sizin menfaatinize olacaktır. Zira hiç kimse seyredeceği filmin sonunu söyleyenleri affetmemiştir.”

ok işaretiDenizli’ye Dön

ok işaretiYa da Paylaş


DMCA.com Protection Status