Antidote Bornova Korku Evi | Kaçış Merkezi

Antidote Bornova Korku Evi

Antidote Bornova Korku Evi

Antidote Bornova Korku Evi

BU KORKU EVİ ARTIK HİZMET VERMEMEKTEDİR.

ALTERNATİF OYUNLAR İÇİN İZMİR SAYFASINI ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.

Adres: Küçükpark Bornova / İzmir

Oyun Hakkında: İnsanlığın kaderini belirleyen bir Virüs’e panzehir üretmeye hazır mısınız? Hem zekanı kullanacak hem de soğukkanlı olmaya çalışacaksınız. LQP-79 isimli virüs bilinmeyen bir nedenle patlayarak etrafa saçıldı. Ve insanlığın kaderini belirlemek için cesaretli ekibinizi kurmalısınız. Oyun için 2-6 kişilik ekibe ihtiyacınız var. 60 dakika içerisinde panzehiri üretmeniz gerekiyor. Oyun için yaş sınır 13’tür.

Antidote Bornova Korku Evi Fiyatları:

  • 2-3 Kişi 90 TL
  • 4 Kişi 100 TL
  • 5 Kişi 125 TL
  • 6 Kişi 150 TL
  • 40 DK içinde çıkanlara oyun ÜCRETSİZ!

Antidote Bornova Korku Evi ve Bulmaca Evi için hazırlanmış tanıtım videosunu mutlaka izleyin!

Mekanı bulmakta Google Maps haritasını kullanabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Antidote
Oyunun Türü: Korku & Gerilim (Opsiyonel)

Evden Kaçış Oyunları çeşitli türlerde oynanan bir gerçek zamanlı aktivite şeklidir. Bornova İlçesinde hizmet veren Antidote Korku ve Gerilim Evi oyunu sizlere bambaşka bir korku macerası yaşatıp, eğlencenizin tavan yapmasınız sağlayacak. Bornova Korku Evi olarak hizmet veren oyun için Korku ve Gerilim seçenekleri mevcut. Oyunu isterseniz yalnızca Korku türünde isterseniz de Bulmaca ve Gerilim türünde oynayabiliyorsunuz. Opsiyonel olması ile herkese hitap eden Antidote oyunu eğlenceli bir 60 dakika geçirmenizi sağlayacak. 2-6 kişilik ekibinizi oluşturup cesaretinizi toplayarak bu oyuna katılabilirsiniz. Bornova Küçük Park’ta hizmet veren Antidote oyununda zekanızı ve sezilerinizi kullanarak evdeki her şeyi çözebilirsiniz.

Bornova Korku Evi

Bornova Korku Evi

Oyun  Bornova Küçük Park’da korku severlerin hizmetinde. En az 2 kişilik ekiplerinizle 60 dakikalık bir heyecana katılmak için bu eve girmelisiniz. Bornova Korku Evi Antidote ile cesaretinizi ölçebileceksiniz. Alexandria’da çok gizemli bir yer altı laboratuvarında çalışan Prof. Dr.Richard Goldman denekler üzerinde çalışmalar yapmaktaydı. LQP-79 adlı virüs laboratuvardaki patlama nedeniyle bölgeye saçıldı. Virüsün insan üzerinde yapmış olduğu değişikliği gören doktor, insanlığı tehlikeye attığının farkına varır ve hemen panzehiri bulmak için evindeki laboratuvara kapanır. Alexandria’daki bu evde panzehiri üretmeye hazır mısınız?

Bornova Korku Evi ve Bulmaca Evi olarak hizmet veren Antidote oyunu için rezervasyon yapmak isterseniz eğer üst kısımdaki iletişim numarasından ekibi arayabilir ya da web sitesinde bulunan rezervasyon formunu doldurabilirsiniz. Oyun için yaş sınırı 13’tür. Rezervasyon saatinizden 5 dakika öncesinde oyun alanında olmanızı önermekteyiz. Kalp hastalığı, panik-atak, epilepsi, klostrofobisi olanlar için oyun uygun değildir. Oyun içerisinde yaşananlar oyun anında kalmalı ve arkadaşlarınıza bu oyunla ilgili bilgileri anlatmamalısınız.

ok işaretiİzmir’e Dön

ok işaretiYa da Paylaş