Ankara Korku Evi Rezervasyon Sistemi | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

Ankara Korku Evi Rezervasyon Sistemi

Kaçış Merkezi’ne Hoş Geldiniz! Ankara’daki korku evlerini sizin için takip ediyor ve indirimli fiyatla size en uygun korku evini buluyoruz. Bunun için dilerseniz aşağıdaki listeyi inceleyebilir veya 0506 126 0009‘dan bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

ÖNERİLEN
ankara korku evi

ÜMİTKÖY

KORKU


ÖNERİLEN
Çankaya Korku Evi

ÇANKAYA

KORKUÖNERİLEN
ankara korku evi aref

ÇAYYOLU

KORKU


ÖNERİLEN
dabbe korku evi

ÇANKAYA

KORKU


ÖNERİLEN
Yaşamkent Korku Evi

ÇANKAYA

KORKU


3 KATLI
Mahzen Korku evi

ÇANKAYA

KORKU


3 KATLI
yaşamkent korku evi

ÇANKAYA

KORKU


ÖNERİLEN
kizilay korku evi

KIZILAY

KORKU


ÖNERİLEN
kizilay korku evi

KIZILAY

KORKU


İNDİRİMLİ
ankara korku evi

BATIKENT

KORKU


ÖNERİLEN

batikent korku evi

BATIKENT

KORKU


ÖNERİLEN
bahçeli korku evi

BAHÇELİ

KORKU


ÖNERİLEN
ankara korku evi

BAHÇELİ

KORKU


ÖNERİLEN
ankara bahçeli korku evi

BAHÇELİ

KORKU


ÖNERİLEN
ankara korku evi

ÜMİTKÖY

KORKU


ÖNERİLEN
cayyolu korku evi

ÇAYYOLU

KORKUÖNERİLEN
polatlı korku evi

POLATLI

KORKU


ÖNERİLEN
polatlı korku evi

ÇAYYOLU

KORKUAnkara Korku Evi, 2006 yılında ortaya çıkan evden kaçış oyunlarının bir türü olarak hizmet vermektedir. Ankara korku evinde temel amacı ekip arkadaşlarınızla aranızdaki bağın ne kadar kuvvetli olup olmadığını ölçmek ve arkadaşlarınızla birlikte kilitli olduğunuz bir evde ne kadar başarılı bir oyun çıkartacağınız görmektir. Ankara korku evlerine ailenizle, sevdiklerinizle ya da iş arkadaşlarınızla katılabilirsiniz. Ankara Korku Evi için en az 2 en fazla 7 kişilik ekipler kurarak katılabilirsiniz.

Bilgi ve rezervasyon için 0506 126 0009

Ankara Korku evi sizi tıpkı bir korku filminin gerçek anlamda yaşayabilmenizi sağlamaktadır. Yani daha anlaşılır bir şekilde anlatmak gerekirse izlemiş olduğunuz korku filmlerinin gerçek kahramanının Ankara korku evinde sizin olmanızdır. Eğer iyi bir korku filmi seven biriyseniz o film içerisinde olan olayları bu evde kendiniz yaşayabilirsiniz. Üstelik filmdeki kahramanlara vermiş olduğunuz tepkileri bu oyunda bizzat kendiniz yaşayarak görebilirsiniz. Ankara Korku evi oynarken sizden çeşitli bulmacaları, zeka oyunlarını verilen ipuçları kullanılarak çözmeniz isteniyor. Süre ise genellikle 60 dakika ile sınırlı oluyor. Korku evleri bazen 1 oda bazen 1 villa şeklinde değişebiliyor. Ancak korku evlerinde önemli olan odaların sayısı değil oyunun senaryosunun ne kadar kaliteli olup olmadığıdır.

ankara korku eviAnkara’da bir korku oyunu oynamak isterseniz size önerebileceğimiz yerlerden birisi kesinlikle Batıkent Korku Evi olacaktır. Batıkent bölgesinde bulunan evden kaçış oyunlarının birçoğu korku türüyle hizmet veriyor. Bir diğer korku evi oynayabileceğiniz bölge ise Kızılay’dır. Kızılay da korku evleri açısından zengin bir bölgedir.

Ankara’da korku evi bulabileceğiniz diğer bölgeler ise Çankaya, Bahçeli,Kızılay, Yaşamkent, Batıkent, Ümitköy Maltepe, Etlik, Tunalı ve Çayyolu olmaktadır. Bu bölgelerde Kaçış Merkezi Ankara Sayfamıza ulaşarak tüm oyunları görebilirsiniz. Korku evi senaryolarının bir kısmı gerçek bir hikayeden alınıyor, bir kısmı ise izlemiş olduğunuz popüler korku filmlerinden uyarlanarak yapılıyor.

Ankara korku evleri için yaş sınırı var mıdır? Bu soruya cevap olarak genellikle birçok Ankara Korku Evi 15 yaş sınırı koymaktadır. 15 yaşından büyük herkes bu oyunlara katılabilir. Fakat Ankara korku evlerindeki korkunç figürler, korku sahneleri kalp ve benzeri hastalığı olan kişilere önerilmemektedir. Bu tür hastalığı olan kişilerin mutlaka oyun öncesinde oyun sahiplerine oyunu bildirmeleri gerekiyor.

Ankara Korku Evi Nerede?

Ankara Korku Evi için rezervasyon yapmak isterseniz Teklif Al sayfamızı ziyaret edebilir ya da 0506 126 0009 numaralı çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Daha önce hiçbir yerde görmediğiniz eğlence, heyecan, korku ve macerayı Ankara Korku Evlerinde yaşayabileceksiniz. Ayrıca oyun sonrasında hatıra fotoğrafı çekerek o anları ölümsüzleştirebilirsiniz.