Ankara Korku Evi Giyotin | Kaçış Merkezi

Ankara Çayyolu Korku Evi Giyotin

Ankara Çayyolu Korku Evi Giyotin

Adres: Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi 2888. Sokak 35/10 Çankaya/Ankara

Oyun Hakkında: Korku temalı evden kaçış oyunu Çankaya Çayyolu’nda hizmetinizde. Gerçeğe çok yakın bir kurgusu sayesinde gerçekle ayırt edemeyeceksiniz. Çünkü burada yaşananlar gerçekte de karşınıza çıkabilir. İşkence ve seri katil temalı konseptiyle ürpertici bir 60 dakika sizi bekliyor. Oyuna 12 yaşından büyük herkes katılabilir. 2-6 kişilik ekiplerle bu oyunun kapısı size aralanıyor.

Ankara Çayyolu Korku Evi Giyotin Fiyatları :

  • 2 Kişi 90 TL
  • 3 Kişi 120 TL
  • 4 Kişi 140 TL
  • 5 Kişi 160 TL
  • 6 Kişi 180 TL

 

Ankara Çayyolu Korku Evi Giyotin videosu bulunmuyor.

Oyun detaylarına geçmeden önce Korku Evi nedir diye merak edenler için hazırlanmış bir evden kaçış oyunu tanıtımı izlemek ister misiniz?

Ankara Çayyolu Korku Evi Giyotin oyununa ulaşmak için haritayı tercih edebilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Senaryosu: Giyotin

Oyunun Türü: Gerilim & Korku

Ankara yeni ve farklı bir korku evi ile tanışıyor. Ankara’da hizmete giren korku evi Giyotin Çayyolu Çankaya‘da. Seri katil ve işkence temalı bu korku evinde neler olacak neler… Eğer  Şimdi bilmeyenler için korku evi nedir kısaca açıklayalım:

2013 yılında Türkiye’ye odadan kaçış oyunu olarak gelen bu aktivite zamanla evden kaçış oyunu sonrasında ise korku evi olarak anılmaya başlandı. Korku evi aslında evden kaçış oyununun bir türüdür. Korku temalı evden kaçış oyunu olarak da isimlendirebiliriz. Adından da anlaşılacağı üzere amaç evden kaçmak… Bir korku evinin içine giriyorsunuz, size bir süre veriliyor (genelde 60 dakika) ve bu süre dolmadan evden çıkmanız isteniyor. Çıkmak için şifreleri çözmeli, gizemli olayları aydınlatmalı, kilitli kapıları açmalısınız. Bunun için de eve yerleştirilmiş ip uçları var. Bu ip uçlarından yararlanarak çıkışa doğru ilerleyebilirsiniz. Buraya kadar olan kısmı zeka ve takım çalışması gerektirir. Bunun dışında cesaret gerektiren kısmı ise tamamen sürpriz.

Giyotin Çayyolu korku evi sizlere gerçek ile kurgu arasında kalmanızı sağlayacak. Öyle ki bu evde yaşadığınız kurgu olsa bile gerçek olacağına inanacaksınız. Çünkü gerçek olmama gibi bir ihtimali yok! Siz zaten bu evde gerçekleri yaşıyor olacaksınız. Belki de korktuklarınız başınıza gelecek! Ürpereceğiniz bir 60 dakika sizi bekliyor.

Korku dolu bu evden her an karşınıza bir şeyler çıkabilir. Ortam karanlık, dekor ürkütücü, sesler, ışıklar ve oyunun akışı tamamen gerilim doludur. Bu nedenle korkuyu iliklerinize kadar hissedersiniz. Nerede ne başınıza gelecek bilmeden ilerlemeye çalışırsınız. İşte bu mekanda bir saatlik unutulmaz bir eğlence yaşarsınız. Farklı bir aktivite olarak Ankara korku evi için mutlaka katılmanızı tavsiye ederiz. Rezervasyon yapmak için üst kısımdaki telefon numarasından ve rezervasyon formunu kullanarak bizi arayabilirsiniz.

ok işaretiAnkara’ya Dön

ok işaretiYa da Paylaş