Amerikan Korku Evi Alsancak | Kaçış Merkezi

Amerikan Korku Evi Alsancak

Amerikan Korku Evi Alsancak

korku-evi-telefon

Adres: 1468 Sok. No:4 Alsancak Konak İzmir

Oyun Hakkında: American Horror House – Abraham’s Clinic yani Abraham’ın işkence kliniği ismini taşıyan korku evi size unutamayacağınız bir 60 dakika sunuyor.  Alsancak korku evinde 3 katlı oldukça geniş bir mekanda işkence konseptli bir oyun oynayacaksınız. Amerikan Korku Evi’ne en az 2 en fazla 10 kişi katılabilirsiniz.

Telefon: 0539 865 73 03

Amerikan Korku Evi Alsancak Fiyatları:

Amerikan Korku Evi Alsancak’a ait video henüz bulunmuyor. Dilerseniz sizin için seçtiğimiz aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Alsancak korku evinin yerini bulmak için Google Maps haritasını kullanabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Abraham’s Clinic
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Alsancak korku evi American Horror House işkence konseptine sahip bir mekan. Bu korku evinde kalabalık ekipler rahatlıkla oynayabilirsiniz. 3 katlı ve 9 odadan oluşuyor. Alsancak korku evinde Abraham’ın işkence merkezine gireceksiniz ve her an kurban siz olabilirsiniz. Amerikan Korku Evi’nde Dr. Abraham Bulina’nın işkence yapıp öldürdüğü 4 çocuk cesedine ulaşmaya çalışıyorsunuz. Fakat bunu yaparken Abraham’ın şeytani ruhundan uzak durmanız gerekiyor.

Alsancak korku evine en az 2 en fazla 10 kişi katılabilirsiniz. Oyunun daha keyifli olması açısından en fazla 6 kişi katılmanız tavsiye edilir. Seçmiş olduğunuz korku seviyesine göre yaş sınırı değişmektedir. Korku evinde fiziksel güç gerektiren bir durum söz konusu değildir. Çıkışa ulaşmak için zekanızı kullanmalı ve olayları çözmelisiniz. Ekipçe hareket ederek bunu yapabilirsiniz.

Alsancak korku evi American Horror House’a katılmak için rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Telefonla arayarak yer ayırtabilirsiniz. Rezervasyon saatinden 10 dakika önce oyun alanında olmanız önemlidir.

Bu korku evinde sizi gizli geçitler, ilginç korku mekanizmaları bulunan 9 oda bekliyor. Hem çok eğlenecek hem de çok korkacaksınız! Korku seviyesi talebe göre aşağıdaki gibi ayarlanabilmektedir.

Ne kadar isterseniz o kadar korkarsınız!

0: Hiç bir korku unsuru yoktur

1: Ses

2 : Ses + Mekanizmalar

3 : Ses + Mekanizmalar + Aksiyon

4 : Ses + Mekanizmalar + Aksiyon + Bölünme

5 : Ses + Mekanizmalar + Aksiyon + Bölünme + Temas

Alsancak korku evi Amerikan Horror House Abraham’s Clinic rezervasyon almanız şartı ile 7/24 hizmet vermektedir.

ok işaretiİzmir’e Dön

ok işaretiYa da Paylaş