Alsancak'ta Süper Korku Evleri | Kaçış Merkezi

Alsancak’ta Süper Korku Evleri

Alsancak’ta Süper Korku Evleri

Alsancak korku evleri arasında size bir kaç tavsiyemiz var; American Horror House, No 9, Sendroom ve Korku Kapanı. Alsancak korku evi arıyorsanız bu 4 korku evini değerlendirebilirsiniz. Korku evine daha önce katılmayanlar için bir kaç küçük detay paylaşabiliriz.

İzmir korku evine gitmeden önce mutlaka yer ayırtmalısınız. Hangi korku evine gidecek olursanız olun önceden telefonla arayarak rezervasyon almalısınız. Oyunlar genelde gece geç saatlere kadar açık ve saat başlarında oyunlar başlıyor.

Öncelikle Alsancak’ta hangi korku evine gideceğinizi seçmelisiniz. Bunun için yukarıda paylaştığımız dört korku evinin detaylarına bakarak size en uygun olanı seçebilirsiniz. Her gibi farklı konseptlere ve hikayelere sahip. Ama şundan eminiz ki hangisine giderseniz gibin çok eğleneceksiniz. Seçini yaptıktan sonra ekibinizle anlaşarak rezervasyon saatini belirleyebilirsiniz.

Alsancak korku evine gideceğiniz zaman çok fazla bir detaya ihtiyacınız yok. Zaten korku evinin en güzel yanı bilinmeyenler ile karşılaşmak ve bu karşılaşma sonrasında ne yapacağınıza hızlıca karar vermektir. İçeride sizi bir çok sürpriz bekliyor. Size verilecek olan süre 60 dakika ve amacınız bu süre dolmadan çıkışa ulaşmak. Eğer zamanında çıkamazsanız başarısız sayılacaksınız ama ne kadar erken çıkarsanız o kadar da başarılı olacaksınız. Bu noktada en çok sorulan soru erken çıkarsak ödül var mı? Genelde böyle bir ödül yok. En büyük ödülü zaten oynarken alıyorsunuz; unutulmaz bir eğlence!

Eğer İzmir korku evleri arasında sizin de katıldığınız mekanlar varsa bizimle yorum alanından paylaşabilirsiniz. Ayrıca Türkiye geneli korku evi listemize de göz atabilirsiniz.

Korku evi