Alsancak Korku Evi Sendroom | Kaçış Merkezi

Alsancak Korku Evi Sendroom

Alsancak Korku Evi Sendroom

Alsancak Korku Evi Sendroom

BU KORKU EVİ ARTIK HİZMET VERMEMEKTEDİR.

ALTERNATİF OYUNLAR İÇİN İZMİR SAYFASINI ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.

Adres: Kibris Sehitleri Caddesi 6.Kat Alsancak / İzmir

Sendroom Alsancak Korku Evi 2 Adresi: Kibris Sehitleri Caddesi OSYM Binası Sokağı Alsancak / İzmir

Oyun Hakkında: Alsancak’ta ruhlarla dolu bir eve adım atmanın vakti geldi. Bu evden çıkmak için 60 dakika boyunca zihninizi ve soğukkanlılığınızı korumalısınız. Bu evde asla yalnız değilsiniz. Eve girer girmez ürpertici olaylar ardı ardına gelecek ve sizlere daha önce hiç tatmadığınız bir korku deneyimi sunacak. Ayrıca yepyeni bir hikaye ile hizmete giren Sendroom 2 korku evinde de esrarengiz bir hikaye ile karşılaşacaksınız. 2-7 kişilik ekiplerinizle bu iki oyuna da katılabilirsiniz. Yaş sınırı 15’tir.

Telefon

Alsancak Korku Evi Sendroom Fiyatları:

Alsancak Korku Evi, evden kaçış oyunu tanıtım videosu

KONUM BİLGİSİ

Alsancak korku evini harita ile adresi bulmanız daha kolay olabilir.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Sendroom
Oyunun Türü: Gizem & Korku

Kullanılan Hikaye: Sendroom 2
Oyunun Türü: Gerilim & Korku

Alsancak Korku Evi Sendroom muhteşem bir korku temasına sahip. İzmir korku evleri arasında mutlaka denemeniz gereken bir evden kaçış oyunu. Oyun hakkında daha fazla bilgi almak için yukarıda paylaştığımız sosyal medya hesaplarını ve telefon numarasını kullanabilirsiniz.

Alsancak Korku Evi

Alsancak Korku Evi

Alsancak Korku Evi Sendroom misafirlerine unutulmaz bir saat yaşatıyor. Oyun toplam bir saat sürüyor. Amacınız 60 dakikalık süreniz dolmadan görevleri tamamlamak ve sonuca ulaşmak. Ne kadar hızlı çıkarsanız o kadar başarılısınız demektir. Elbette şifre ve gizemli olaylar ile ilgilenirken sizi korkutacak bir çok sürprize de hazırlıklı olmalı, soğuk kanlı şekilde takım oyunu kurmalı ve çıkışa doğru ilerlemelisiniz. En iyi Alsancak korku evi hangisi diye arayanlar için mutlaka denenmesi gerek bir oyun.

Oyun hakkında yapılan yorumları okuduğunuzda ne kadar kaliteli bir oyun olduğunu anlayabilirsiniz ancak gerçekten bu kaliteyi hissetmek için mutlaka denemelisiniz. Alsancak korku evine katılmak için en az 2 en fazla 6 kişilik bir ekip kurmanız gerekiyor.

Sendroom 2 Alsancak Korku Evi hikayesi ise diğerinden farklı olarak bambaşka bir macera sunuyor. Bir karı koca İstanbul’da çocuk esirgeme yurdundan çocuk alıyor. Daha sonra çocuğa türlü işkenceler uyguluyorlar ve bir gece çocuk kendisi de evin içindeyken evi yakıyor orada anne dediği kadın gözlerinin önünde diri diri yanıp ölüyor. Daha sonra baba dediği adam ise çocuğu polise vermeyi düşünüyor ve Alsancak’taki bir çatı katına taşınıyorlar. Yeni evlerine taşındıklarında ise korkutucu hikaye başlıyor. Alsancak Korku Evi Sendroom 2 oyununda bambaşka bir korku aktivitesine katılmış olacaksınız!

İzmir’in en gözde mekanlarından biri olan Alsancak’ta bu eğlenceli aktiviteye mutlaka katılmak isteyeceksinizdir. Alsancak Korku Evi olan Sendroom oyunu senaryosuyla misafirlerine dehşet verici bir korku ve gerilim yaşatmaya devam ediyor. Bu eve girdiğinizde kendinizi adeta farklı bir dünyada gibi hissedebileceksiniz. Sizden istenen soğukkanlı olmaya çalışmak ve bu evden kaçabilmek. Alsancak Korku Evi mekanında 60 dakika süre içerisinde bazen korkudan ne yaptığınızı şaşırabileceksiniz. Evrende yalnız olduğumuzu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. “Onlar” sizi duyabilir, görebilir hatta işitebilirler. Ruhların varlığına bu oyunda gerçekten inanacaksınız. Bu eve girer girmek olağanüstü olaylarla karşılaşmaya başlayacaksınız. Çok dikkatli olmalı ve Alsancak Korku Evi Sendroom’dan başarıyla kaçmalısınız!

İzmir’de korku evi var mı diye sorulan sorulara cevap olarak Alsancak korku evi oyunu var cevabı verebiliriz. Bu oyun oldukça popüler bir şekilde tercih edilmektedir. Gerek konusu gerek mekanın ürpertici atmosferi sayesinde gerçekçi bir korku deneyimi yaşayabileceksiniz. Oyunda kendinizi korku filmlerinde yaşanan senaryonun içerisinde bulacaksınız. Yapmanız gereken size öncesinde verilen bilgileri ve ipuçlarını kullanarak kaçış planını kurgulamak. Alsancak korku evi mekanından kaçmak imkansız değil ama biraz çabalamanız gerekecek.

ok işaretiİzmir’e Dön

ok işaretiYa da Paylaş