Algofobi Kırıkkale Korku Evi | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

Algofobi Kırıkkale Korku Evi

Algofobi Kırıkkale Korku Evi

korku-evi-telefon

Adres: Yahşiyan Yurtkur Caddesi No:30B Yenişehir / Kırıkkale

Oyun Hakkında: Kırıkkale’nin yepyeni korku evi Algofobi ile sınırsız eğlence ayağınıza geliyor! 6 farklı oda 6 farklı dekor 6 farklı hikaye aklınızı karmaşık yaparken korkularınızı tutamayacaksınız! Salın gitsin korkularınızı eğlenceye burada doyacaksınız. Bu korku evine en az 3 kişi ile katılabilirsiniz yaş sınırı ise 15’tir!

Algofobi Kırıkkale Korku Evi Fiyatları :

  • Kişi Başı 25 TL

Telefon: 0506 126 0009

online
Bu bir ön rezervasyondur. Sizi teyit için arayacağız

rezervasyon korku evi

Algofobi Kırıkkale Korku Evi videosu bulunmuyor.

Oyun detaylarına geçmeden önce Korku Evi nedir diye merak edenler için hazırlanmış bir evden kaçış oyunu tanıtımı izlemek ister misiniz?

KONUM BİLGİSİ

Mekanı harita ile daha kolay bulabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Senaryosu: AlgoFobi

Oyunun Türü: Gerilim & Korku

Algofobi Kırıkkale Korku Evi Kırıkkale’de yepyeni bir korku çığırı açmaya geliyor. Farklı bir konsept ve muhteşem bir 1 saat sizi bekliyor. En az 3 kişi en fazla 8 kişiyle bu korku evine katılarak eğlenceye adım atabilirsiniz! Artık o sıradan aktivitelere katılmaktan vazgeçin ve korku evinin tadını çıkartın! Bu korku evine katıldıktan sonra bir başka korku evi olan Gölge Kırıkkale korku evine katılmanızı öneririz.

Farklı bir aktivite olan Kırıkkale korku evine en az 3 en fazla 7 kişi katılabilirsiniz ve 15 yaşından büyük olmanız gerektiğini belirtmiştik. Bu ev 6 odadan oluşuyor. Her odada farklı bir dekor farklı bir hikaye ve farklı bir macera ile karşılaşacaksınız. Ofis odası ve ameliyat odası ipuçlarından birisidir. Kaçmak için yalnızca 1 saatlik süreniz var. Ekibinizle başarılı bir kaçış planı oluşturmalısınız. Sakın ipuçlarını es geçmeyin. Bu evden çıkmak için o ipuçlarına ve evdeki çeşitli objelere çok dikkat etmelisiniz. Bu evde yalnız olmadığınızı da unutmayın! Belki birden..

Daha önce hiç görmediğiniz bu yerde ekibinizle birlikte hareket ederek dışarı çıkmanız gerekiyor. Arkadaşlarınızla hem korkmadan hareket etmeli hem de zekanızı kullanmalısınız. Bir çok duyguyu aynı anda yaşayacaksınız! Rezervasyon yapmak için üst kısımdaki “Telefon Numarası“nı kullanabilir sağ kısımdaki “Whatsapp” butonunu kullanabilir ya da “Online Rezervasyon” sistemimiz üzerinden talebinizi iletebilirsiniz. Kırıkkale korku evi Algofobi kampüs bölgesinde tek korku evi olarak oyunculara farklı bir heyecan, macera ve korku sunuyor. Sizleri bu korku macerasına katılmaya davet ediyoruz.

ok işaretiKırıkkale’ye Dön

ok işaretiYa da Paylaş