Alamet-i Büyü Sinop Korku Evi | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

Alamet-i Büyü Sinop Korku Evi

Alamet-i Büyü Sinop Korku Evi

Adres: Sakarya cad. Tütüncü sok. Kökdemirler İşhanı, kat:4 Merkez / Sinop

Oyun Hakkında: Alamet-i Büyü  Korku Evi Sinop merkezde hizmet vermeye başlamıştır. Büyülü bir konsepte sahip olan bu korku evi Sinop’ta eğlenceli bir aktivite arayanlara muhteşem bir alternatiftir. Eğer arkadaşlarınızla unutamayacağınız bir eğlence geçirmek istiyorsanız bu korku evine mutlaka katılın!

Alamet-i Büyü Sinop Korku Evi Fiyatları :

  • 2 Kişi 70 TL
  • 3 Kişi 90 TL
  • 4 Kişi 100 TL
  • 5 Kişi 125 TL
  • 6 kişi 150 TL
  • Gece Seansı 200 TL

Telefon: 0549 455 57 53

Alamet-i Büyü Sinop Korku Evi videosu bulunmuyor.

Oyun detaylarına geçmeden önce Korku Evi nedir diye merak edenler için hazırlanmış bir evden kaçış oyunu tanıtımı izlemek ister misiniz?

KONUM BİLGİSİ

Mekanı harita ile daha kolay bulabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Senaryosu: Alamet-i Büyü

Oyunun Türü: Gerilim & Korku

Alamet-i Büyü Korku Evi daha önce deneyimini yaşamadığınız bir etkinlik davetidir. Bu aksam şehrimizde verilecek gizemli bir büyüye sizde davetlisiniz. Bu büyü sandığınızdan çok daha korkutucu. Bu yüzden bu büyü gelen herkesi etkisi altında bırakıyor. Söylentilere göre daha önce bu büyünün işlediği kişilerden bazıları kayıp ve hiç haber alınamıyor. Anlayacağınız bu büyülü korku evine girmek zor fakat çıkmak daha da zor. Kayıp insanların başına ne geldiğini öğrenmek için ekibinizi kurun ve acele edin, bu gizemli büyülü evden çıkmak için sadece 60 dakikanız var.

Evden Kaçış Oyunu size verilen süre içerisinde evdeki şifleri çözüp kapalı kapıları açarak evden kaçmanızı sağlayan bir eğlence türüdür. Sinop Korku evinde yaşadığınız bu duygu fırtınasını hiç bir zaman unutmayacaksınız. Her hücrenizde bu yaşadığınız korkuyu hissedeceksiniz.

Oyun için rezervasyon yapmak isterseniz üst kısımda bulunan telefon, web ve sosyal medya hesaplarını kullanabilirsiniz. Gizli Alamet-i Büyü Korku Evi ile yaşamadığınız deneyimleri yaşamaya var mısınız?

Alamet-i Büyü Korku Evi oyununa katılmak için rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Rezervasyon için telefonla bilgi alabilirsiniz. Evden kaçış oyunu Sinop’ta sizi yeni ve farklı bir maceraya davet ediyor.

ok işaretiSinop’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş