Alacakaranlık Kayseri Korku Evi | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

Alacakaranlık Kayseri Korku Evi

Alacakaranlık Kayseri Korku Evi

korku-evi-telefon

Adres: Rıhtım Sk. No:8 Gevhernesibe Mahallesi Başak Apartmanı 8/3  38010 Kocasinan/Kayseri

Oyun Hakkında: Kayseri Kocasinan’da yepyeni eğlenceli ve korku dolu bir aktiviteye hazır mısınız? Bu eve girmeden önce cesaretinizi ve soğukkanlılığınızı toplamalısınız. İçeride yaşadıklarınızı asla unutamayacağınıza söz veriyoruz. Ölünün dirilişi konseptiyle gerçekten ayırt edemeyeceksiniz. En az 2 en fazla 10 kişilik ekiplerinizle bu korku evinin kapılarını aralayabilirsiniz. Yaş sınırı 14’tür.

Telefon: 0506 126 0009

Alacakaranlık Kayseri Korku Evi Fiyatları

  • 2 Kişi 60 TL
  • 3 Kişi 90 TL
  • 4 Kişi 100 TL
  • 5 Kişi 125 TL
  • 6 Kişi 120 TL
online
Bu bir ön rezervasyondur. Sizi teyit için arayacağız

rezervasyon korku evi

Kayseri Alacakaranlık Korku Evi için tanıtım videosu şimdilik bulunmuyor. Onun yerine korku evi hakkında bilgi alabileceğiniz tanıtım videosu izleyebilirsiniz!

KONUM BİLGİSİ

Oyunun haritadaki konumunu aşağıdan bulabilirsiniz ve dilerseniz yol tarifi alabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Ölünün Dirilişi
Oyunun Türü: Korku & Macera

Korku evleri özel olarak dizayn edilmiş içeriğinde çeşitli mekanizmalar, objeler ve korkutma figürleri bulunan adından da bilineceği üzere korku hissiyatını yaşatan bir aktivite çeşitidir. Indoor olarak bilinen korku evi konseptleri genellikle bir apartman dairesi ya da depo gibi alanlarda geçmektedir. Bu aktivite türlerinde temel mantık ekiplerin soğukkanlı bir şekilde evden çıkma planı yapması ve evim gizemli hikayesinin sonucuna ulaşabilmesi. Siz de ekibiniz kurup bir korku evine gitmek ister misiniz? Alacakaranlık, Kayseri’de Kocasinan’da hizmet veren bir korku evidir. Bu korku evi sizlere eğlence ve macerayı bir araya getirirken korku duygularınızı doruklara ulaştıracak. Kayseri korku evi Alacakaranlığa en az 2 en fazla 10 kişilik ekiplerinizle katılabilirsiniz.

Bu evde bir ölü var, ne zaman dirileceğini hiç kimse bilmiyor. Ve bu evin kapılarını aralamak zorundasınız. Ekibinizden hangisi sakin ve soğukkanlı olmazsa onu durdurun aksi halde yaşayacaklarınızın acısı daha büyük olacak. Alacakaranlık korku evinde karanlığın yeni bir boyutuna geçeceksiniz. Bu ölünün dirilişinin yakın olduğu söylenir ama kimse kesin bir zaman veremiyor. Hadi! Ekibinizin cesaretiyle bu evdeki gizemi çözebilirsiniz. Unutmayın sadece ama sadece 60 dakikalık kısıtlı bir süreniz var. Bu süreyi etkili bir şekilde kullanmak zorundasınız. Kayseri korku evi Alacakaranlık bu unutulmaz anları yaşamanıza fırsat verecek.

Korku evlerinin en merak edilen yanı nasıl rezervasyon yapıldığıdır. Her zaman sorulan bir soru “biz gelsek oyuna giremezmiyiz?” şeklinde oluyor. Buna cevabımız maalesef hayır oluyor, çünkü o ev sizin için özel olarak dizayn ediliyor ve kurgulanıyor. Her objenin yeri ekibinize özel olarak konumlandırılıyor ve evin şifrelerinin yeniden düzenlenmesi gerekiyor bu süreç ise kısıtlı bir süre aldığı için ve her ekibe özel 1 saat ayrıldığı için mutlaka rezervasyon yapmanız gerekecek. Kayseri korku evi için rezervasyon yapmak isterseniz yapmanız gereken çok basit. Üst kısımdaki “Online Rezervasyon” butonu sizin için kurtarıcı bir görevi var. Eğer hemen rezervasyon almak hemen gitmek istiyorsanız 0506 126 0009 u arayabilirsiniz.

ok işaretiKayseri’ye Dön

ok işaretiYa da Paylaş