60 Dakikan Var Lüleburgaz | Kaçış Merkezi

60 Dakikan Var Lüleburgaz Evden Kaçış

60 Dakikan Var Lüleburgaz Evden Kaçış

Lüleburgaz 60 Dakikan Var evden kaçış oyunu için tanıtım videosunu mutlaka izlemelisiniz!

TELEFON NUMARASI

FİYAT BİLGİSİ

60 Dakikan Var Lüleburgaz Evden Kaçış Oyunu Fiyatları:

  • Kişi Başı 20 TL
  • En az 2, en fazla 8 kişi olarak katılabilirsiniz

KONUM BİLGİSİ

Adres: İstanbul Caddesi No:39 Lüleburgaz / Kırklareli

Kırklareli Lüleburgaz’daki evden kaçış oyununun haritada konumu:

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Toryum – Kayıp Bavul
Oyunun Türü: Gizem & Zeka

Kullanılan Hikaye: İllet
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Lüleburgaz’ın ilk evden kaçış oyunu “60 Dakikan Var” oldukça etkileyici bir senaryo ve dekora sahip. Oyuna katıldığınızda kendinizi gerçek bir olayın içerisinde gibi hissedeceksiniz. Evden kaçış oyunu nedir, nasıl oynanır, evden kaçış oyununa katılmak için ne yapmak gerekir gibi aklınıza takılan sorular için bir kaç açıklama yapmak istiyoruz. Çünkü Kırklareli / Lüleburgaz’da ilk defa faaliyete geçtiği için oyun hakkında bilgi sahibi olmayabilirsiniz.

Lüleburgaz Evden Kaçış OyunuOdadan kaçış oyunu olarak da isimlendirilen bu oyunlar gerçek bir evde grup halinde oynanmaktadır. En az 2 en fazla 5 kişi ile oyuna katılabilirsiniz. Ekibinizi kurduktan sonra yapmanız gerekenler; bir saat sürecek aktivite için yerinizi önceden ayırtmak, bunun için yukarıda yer alan telefon veya web adresinden faydalanabilirsiniz, ardından rezervasyon saatinde oyun alanına gidiyorsunuz, evin içerisine arkadaşlarınızla girerek içeride bulunan gizemleri çözmeye, şifreleri bularak çıkışa ilerlemeye çalışıyorsunuz. Amacınız verilen görevi bir saat içerisinde tamamlayıp dışarı çıkmış olmaktır. Toryum kaçış oyununda 2007 yılında Isparta’da düşen uçakla ilgili bir macera hikayesi anlatılıyor. Kazanın suikast olma ihtimaline yoğunlaşan istihbarat ekibi Lüleburgaz’da şifrelerle dolu bir evi profesörler tarafından tasarladığını düşünüyor. Sizin göreviniz bu evin şifresini çözmek. İllet isimli oyun ise korku ve gerilim konseptli bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Aniden bastıran fırtınada ormanın ortasında bir eve sığınacaksınız ancak bu ev bildiğiniz evlere hiç benzemiyor. Azrail karşınızda ve evin içinde ondan kaçmaya çalışıyorsunuz. Başarabilirseniz hayatınız bağışlanacak. Evden kaçış oyunu heyecanı sizlerle.

Oyun kuralları ve neler yapmanız gerektiği hakkında bilgileri operatörler size oyun öncesinde bildireceklerdir. Ayrıca aklınıza takılan tüm soruları yorum ve iletişim menülerimizden bize de yöneltebilirsiniz. Toryum – Kayıp Bavul, İllet Lüleburgaz evden kaçış oyunu “60 Dakikan Var” ile sizleri bekliyor. Bu heyecanı yaşamak için sizlerde yerinizi ayırtabilirsiniz. Evden kaçış oyunu kredi kartı ile ödeme genelde kabul edilmiyor, oyundan sonra nakit olarak ödeme alınıyor. Fiyatlar hakkında bilgiyi yukarıda bulabilirsiniz.

ok işaretiKırklareli’ye Dön

ok işaretiYa da Paylaş