60 Dakika - Mahzendekiler Karabük Evden Kaçış Oyunu | Kaçış Merkezi

60 Dakika – Mahzendekiler Karabük Evden Kaçış Oyunu

60 Dakika – Mahzendekiler Karabük Evden Kaçış Oyunu

60 Dakika – Mahzendekiler Karabük Evden Kaçış Oyunu

BU OYUN ARTIK HİZMET VERMEMEKTEDİR!

TELEFON NUMARASI

 Telefon: BU OYUN ARTIK HİZMET VERMEMEKTEDİR!

FİYAT BİLGİSİ

60 Dakika – Mahzendekiler Karabük Evden Kaçış Oyunu Fiyatları:

  • 2 Kişi 80 TL
  • 3 Kişi 90 TL
  • 4 Kişi 100 TL
  • 5 Kişi 125 TL

KONUM BİLGİSİ

Adres: Yeni Mahalle Özgür Sokak No : 40 Safranbolu / Karabük

Oyunu bulmak için haritadan faydalanabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Mahzendekiler
Oyunun Türü: Gerilim & Korku

Kaçış oyunu heyecanı tüm dünyanın yanı sıra Türkiye’yi de sarmaya devam ediyor. Farklı ve sıradanlıktan uzak bir etkinlik ve eğlence planlaması yapanlar için güzel bir tercih olan evden kaçış oyunu sizlere oyunun kahramanı olmayı ve gerçekçi bir heyecan yaşatmayı amaçlıyor. 60 Dakika’nın ilk oyunu olan Mahzendekiler kaçış oyunu ile Karabük’te hizmet vermeye devam ediyor. Türkiye’nin ilk ve tek dram içerikli evden kaçış oyunu olduğu ifade edilen Mahzendekiler sizlere dram filmlerinin kahramanı olabilecek bir ekip kurmanızı istemektedir. Ardından bu gerçekçi macerayı 2-5 kişilik takımlarınızla, arkadaşlarınızla yaşayabilirsiniz. Oyun süresince gerilim ve heyecan duygularınızın sürekli yenileneceği ve sonuca ulaşmaya çalışacağınız bu oyunun süresi 60 dakikadır. Bu eve adım attığınızda kendinizi dış dünyadan soyutlayarak farklı bir evrene geçiş yapacaksınız.

Karabük Evden Kaçış Oyunu olan Mahzendekiler dram senaryosu ile gerilim, heyecan duygularını sizlere yaşatırken kendinizi filmin içinde ve doğaçlama oynayacağınız bir senaryo ile karşılaştıracaktır. Arkadaşlarınızla 1 saatlik eğlenceli bir süre geçirebileceğiniz bu oyun farklı bir eğlence deneyimini sunuyor. Bu oyunda her an her şey olabilir bulunduğunuz durumdan bir an önce kaçıp kurtulmak için zekanızı zorlamanız gerekiyor. Mahzendekiler kaçış oyunu bir ekip oyunu olması nedeniyle takım arkadaşlarınızla olan bağınızı ve fikir alış verişinizi iyi kurmanız gerekmektedir. Unutmayın bu oyuna girmek için cesaretli olmak oyundan çıkmak için de zekanızı tamamen odaklamanız gerekiyor. Oyundaki ipuçları ve şifrelere dikkat etmelisiniz. Karşınıza çıkan her duruma karşı zihninizi aktif bir şekilde kullanmanız gerekiyor.

Karabük’te bulunan evden kaçış oyunu olan 60 dakika için rezervasyon yapmak isterseniz web sitesine girerek rezervasyon menüsüne tıklamanız yeterli olacaktır. Ardından çıkan rezervasyon ekranından sizden istenen bilgileri girerek işlemlerinizi tamamlayabileceksiniz. Oyuna gelmeden önce oyun kurallarına dikkat etmenizi öneririz. Oyun için rezervasyonunuza 24 saatten daha az bir zaman kalmışsa telefonla oyununuzu teyit etmek için aranacaksınız. Bu nedenle iletişim bilgilerinizi doğru ve dikkatli şekilde girmelisiniz. Oyun için herhangi bir fiziksel aktivite gerekmemektedir tamamen zihninizi kullanarak evden kaçış planı yapmanız gerekecektir.

ok işaretiKarabük’e Dön

ok işaretiYa da Paylaş