6.His Kırklareli Korku Evi | Kaçış Merkezi

6.His Kırklareli Korku Evi

6.His Kırklareli Korku Evi

 

BU OYUN ARTIK HİZMET VERMEMEKTEDİR!

Oyun Hakkında: Kırklareli korku evi 6.His en az 2 en fazla 7 kişi katılabileceğiniz bir evden kaçış oyunudur. Oyun süresi bir saat ve yaş sınırı 15‘tir.  Son Kurban isimli senaryosu ile korku ve eğlence dolu bu oyuna katılmak için önceden yer ayırtmanız gerekmektedir.

6.His Kırklareli Korku Evi Fiyatları:

 

 

6.His Kırklareli Korku Evi evden kaçış oyunundan kısa bir kesit izlemek ister misiniz?

Harita ile adresi bulmanız daha kolay olabilir.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Fak Tuzak

Oyunun Türü: Korku &  Gerilim

Kalabalık bir ortam, sürekli üzerinizde olan bir çift göz, anlık gelişen karmaşık olaylar, çöken sis perdesi ve uyanış… Kurtulmak için ölüme meydan okumalısın!

Tek yapmanız gerek şey şifrelerle ve ipuçlarıyla donatılmış bu evden sağ kurtulabilmektir…ama unutmayın asla yalnız değilsiniz…

6.His yepyeni bir kapalı alan aktivitesidir. Gerçek evden kaçış oyununda 60 dakika boyunca heyecan dolu anlar yaşayacaksınız. En az 2 en fazla 6 kişiden oluşan bir takım oluşturduktan sonra Kırklareli korku evinden yer ayırtmanız gerekiyor. Rezervasyon için yukarıda paylaştığımız telefon numarasını kullanabilirsiniz.

Oyunda sizi bir çok kilitli alan bekliyor, görevi tamamlayıp çıkışa ulaşmak için şifreleri çözmeniz gerekiyor. İçerisi zifiri karanlık ve sizi bekleyen bir çok korku dolu sürpriz var. Eğer 60 dakikada görevi tamamlayamazsanız ışıklar açılır ve oyun sonlanır. Amaç süre dolmadan görevi tamamlamaktır. Kırklareli korku evine katılmak için 15 yaşından büyük olmanız gerekmektedir. 15 küçükseniz ailenizle birlikte olmak şartıyla katılabilirsiniz.

Korku evinde keyifli vakit geçirirsiniz, arkadaşlarınızla ortak bir aktivite yapar ekip ruhunu yakalarsınız, problem çözme yeteneğiniz gelişir ve kendinizi test etme şansı yakalarsınız aynı zamanda stres ve zaman yönetimi açısından da faydalıdır.

ok işaretiKırklareli’ne Dön

ok işaretiYa da Paylaş