46 Korku Köşkü Kadıköy | Kaçış Merkezi

46 Korku Köşkü Kadıköy

46 Korku Köşkü Kadıköy

Adres:  Hasanpaşa Mahallesi, Ahmet Rasim Sokak, Bina No:46 Kadıköy/İstanbul

Oyun Hakkında

1.Senaryo: Deli Uyanıyor: Bir doktorun yasa dışı incelemelerde bulunduğu gizemli bir köşke ayak basacaksınız. İçeride aklınızı alabilecek olaylar yaşanıyor. Tek yapmanız gereken bu gizemli köşkü lanetli doktorun kötü emellerinden kurtarmak. Bunu yapmanız için size ihtiyacımız var. Lütfen bu eve girin ve bizi kurtuluşa erdirin. 46 Korku Köşkü Kadıköy korku evi sizlere yepyeni bir konsept sunuyor. Kadıköy Hasanpaşa’daki bu korku evini ziyaret etmek için en az 3 kişilik ekip olmalısınız. Sizi bekliyoruz!

2.Senaryo: Çernobil: 26 Nisan 1986 Tarihinde, Gece 01:23’de Çernobil nükleer santralinde yaşanan nükleer kaza, Ukrayna Kiev’de bulunan Pripyat’ı yıllarca yaşanmayacak bir hayalet şehir haline getirdi. 25 nisanda santraldeki 4. reaktör rutin bir bakıma girdi. O gün olası bir güç kesintisine karşı deney yapılmasına karar verildi. 26 Nisan 01:23’de hazırlıklar tamamlandı ve güvenlik sistemi devre dışı bırakıldı. Deney başladı ve tam o sırada beklenmeyen bir enerji patlaması meydana geldi. Bu önlenemeyen patlama, reaktörün tonlarca ağırlıktaki çatısına uçuyordu. Çatının yapımında tasarım hatası ve yetersiz güvenlik sebebi sonucu çevreye çok büyük miktarda radyasyon yayıldı. Yayılan bu radyasyon Hiroşima ve Nagazaki’ye atılan atom bombasından 200 kat daha etkiliydi. 33 yıldır hayalet bir şehir Olan Çernobil’in sırlarını çözmeye hazır mısın ?

46 Korku Köşkü Kadıköy Fiyatları

  • KAMPANYA
  • 3-9 KİŞİ
  • KİŞİ BAŞI 30 TL

Telefon:

Kadıköy Korku Evi Tımarhane Videosu

Kadıköy Korku Evi Çernobil Videosu

KONUM BİLGİSİ

Mekanın adresini bulmak harita ile daha kolay olabilir.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: 46 Korku Köşkü
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Kadıköy Hasanpaşa’da terk edilmiş bir köşk. Bu köşkte sizi bekleyen bir lanet. Yıllardır çözülemeyen gizemli olayların yaşandığı köşke girmeye ne dersiniz? Bu köşkün hikayesi yıllardır bitmek tükenmek bilmiyor. Anlatılanlar adeta insanları bu köşkün sokağından bile geçmekten korkutuyor. Siz cesaretli ekipler… Bu evden kaçmayı başarabilirsiniz. Önemli olan kaçmak değil, bu evin gizemini çözmek! Sadece sayılı dakikalarınız var 3 katlı bir korku köşkünde arkadaşlarınızla baş başasınız. Size güveniyoruz. Kadıköy korku evi 46 Korku Köşkü 15 yaş ve üstündeki ziyaretçilerini 4 gözle bekliyor.

kadıköy korku evi
kadıköy korku evi

46 Korku Köşkü Kadıköy’de yepyeni bir konsepti sizlerle buluşturuyor. Deli Uyanıyor! Yasadışı incelemeler yapan bir doktorun gizemli köşküne Kadıköy’de. Yıllardır Kadıköy halkı bu köşkün gizemini merak edip durmuş. Kulaktan kulağa yayılan sözlere göre bu evde bir takım akıl hastalarının bulunduğu. Sürekli sesler gelen bu köşkün gizemini kimse çözemiyor ve evin yanına dahi yaklaşamıyor. Bu evde hem iyi niyetli hem kötü niyetli akıl hastaları olduğunu iddia ediyorlar. Ancak en az 2 kişilik bir ekip bu evin gizemini çözebilir. Bu eve girip Kadıköy‘ün geleceğini kurtarmaya ne dersiniz? Dikkatli olun bu evde her karşılaştığınız kişinin iyi olmasını beklemeyin.

Siz ve ekibiniz sırlarla dolu bu korku köşkünde neler olduğunu çözmek ve size verilen süre içerisinde oradan kurtulmak olacak. Korku köşkü için rezervasyon yapmak isterseniz hemen üst kısımda yer alan telefon numarasını arayabilirsiniz. Ya da “Online Rezervasyon” butonunu kullanarak bize rezervasyonunuzu iletebilirsiniz. Dilerseniz 1 hafta dilerseniz 1 gün öncesinden Kadıköy korku evi rezervasyonu yaparak bu gizemli köşkün kapılarını aralayabilirsiniz..

ok işareti
İstanbul’a Dön

ok işareti
Ya da Paylaş

Korku Evi Özeti
product image
Korku Evi Puanı
1star1star1star1star1star
Kullanıcı Oyu
5 based on 4 votes
Marka
Kaçış Merkezi
Korku Evi
46 Korku Köşkü
Ücret
try 40
Ev Durumu
Available in Stock